OBI - Top

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
OBI - Billboard
11 października 2019

13 i 14-latkowie zatrzymani za kradzież konsoli do gier

13 i 14-latkowie zatrzymani za kradzież konsoli do gier
fot. pixabay

3 chłopców usiłowało ukraść 3 konsole do gier. Pracownik sklepu zauważył, iż zachowanie młodych mężczyzn jest bardzo podejrzane.  Na miejsce wezwał policję.

Pracownik jednego ze sklepów zadzwonił do oficera dyżurnego i powiadomił, że ujął złodziejaszków. Policjanci na miejscu ustalili, iż sprzedawca zauważył 3 chłopców, którzy bardzo podejrzanie zachowywali się przy stoisku z konsolami.

-  Gdy podszedł do nich, zauważył, iż jeden z chłopców trzyma w dłoniach konsolę, z której zdjęte już były elektroniczne zabezpieczenia. Po sprawdzeniu plecaków okazało się, że są tam jeszcze 2 konsole, także już bez zabezpieczeń. 13-latek i dwóch 14-latków dokonało kradzieży na prawie 4 tys. złotych. O dalszym losie młodych ludzi zdecyduje teraz sąd dla nieletnich - mówi Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja namierzyła Czechów kradnących rowery Policja namierzyła Czechów kradnących rowery

Uwaga! Kradną przez facebook'a Uwaga! Kradną przez facebook'a

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
wobes13.10.2019 13:14

Kradzież to kradzież, nie mieli kasy i nie zamierzali płacić za towar w kasie....uwalić ręce przy samej d.pie albo wypalić znamię na czole. Teraz konsole a potem samochody ..portfele ....biżuteria i włamiania. Dobrze wiedzieli co robią i się do tego przygotowali.

Artur13.10.2019 10:45

Ni nie jest do wybronienia, myślicie czasami czy tylko stukacie bezmyślnie w klawisze? Zdjęli bezprawnie zabezpieczenia z tych konsol, co jest nielegalne i całkiem trudne bez włączenia alarmu, więc musieli znać jakiś sposób. Są winni i nikt ich nie wybroni, nie plećcie bzdur.

gość12.10.2019 16:53

Małolaty kradną, starsi odbieraja sobie zycie, mosty i wiadukty rozebrane, miasto w ruinie i patologia się szerzy.

Tomek12.10.2019 15:41

Pozazdrościć młodzieży w Jastrzębiu:
15- latek napadł z vice na hokeistę z Katowic.
13 i 14 latek wpadli na kradzieży konsoli .

Adam12.10.2019 12:50

Dziś konsola, jutro portfel, później....

Sjz12.10.2019 10:40

Co, ktorzy bronia tych mlodych cwaniakow- zlodziei, robia na 100% tak samo. A podem dziw, ze miasto dziczeje i patologia w kolo

gość12.10.2019 9:26

Nalezy ukarać przykładnie tych gnojków. Patol;ogia od małego. Ciekawe jak zareagowaliby rodzice widząc, że małolat ma nową konsolę?

Pokaż wszystkie opinie (12)