Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
10 grudnia 2019

Ciało martwego mężczyzny znalezione w Zdroju

Ciało martwego mężczyzny znalezione w Zdroju

W poniedziałek, w godzinach popołudniowych, straż pożarna weszła siłowo do mieszkania przy ul. Andersa, osiedle Zdrój. Wewnątrz znaleziono ciało zmarłego mężczyzny.

Państwowa Straż Pożarna na prośbę policjantów z KMP Jastrzębie weszła siłowo do mieszkania znajdującego się w bloku przy ul. Andresa, dzielnica Zdrój. Wewnątrz znajdowały się zwłoki martwego mężczyzny.

- Znajomi 60-latka zgłosili, że ich kolega od kilku dni nie ma z nim kontaktu. Strażacy wyważyli drzwi. Poszkodowany leżał w łazience. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon z przyczyn chorobowych. Prokurator odstąpił od przeprowadzenia sekcji zwłok. Nie stwierdzono udziału osób trzecich - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ciało 66-letniej kobiety znaleziono na Północnej Ciało 66-letniej kobiety znaleziono na Północnej

Zaklejali plakaty wyborcze, ale nic się nie stało Zaklejali plakaty wyborcze, ale nic się nie stało

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Rambo12.12.2019 21:01

Jaka służba zdrowia takie tajemnicze zgony. Chorował bo nikt nie leczył !

czepliwy11.12.2019 10:33

ciało meszczyzny w Zdroju ? moze lepiej w mieszkaniu

myślący11.12.2019 5:53

Niech odpoczywa w pokoju. Powinniśmy interesować się sąsiadami nawet wtedy, gdy nie ma między nami zażyłości. Zresztą, dobry sąsiad to skarb w każdej sytuacji..

Ola10.12.2019 22:10

Co za typ jeszcze 5 lat przymusowej pracy do emerytury mu zostało !!!!

Podatnik10.12.2019 18:03

Na kolegów zawsze można liczyć .Bo pani z MOPSu dopiero po 3 tygodniach sprawdziła za kogo jeszcze kasę dostanie jak obecność jej podpisze.

Gość10.12.2019 11:17

Dobrze, że miał takich porzdnych kolegów, bo zachowali się jak trzeba.