Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ciało martwego mężczyzny znalezione w Zdroju

W poniedziałek, w godzinach popołudniowych, straż pożarna weszła siłowo do mieszkania przy ul. Andersa, osiedle Zdrój. Wewnątrz znaleziono ciało zmarłego mężczyzny.

Ciało martwego mężczyzny znalezione w Zdroju

Państwowa Straż Pożarna na prośbę policjantów z KMP Jastrzębie weszła siłowo do mieszkania znajdującego się w bloku przy ul. Andresa, dzielnica Zdrój. Wewnątrz znajdowały się zwłoki martwego mężczyzny.

- Znajomi 60-latka zgłosili, że ich kolega od kilku dni nie ma z nim kontaktu. Strażacy wyważyli drzwi. Poszkodowany leżał w łazience. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon z przyczyn chorobowych. Prokurator odstąpił od przeprowadzenia sekcji zwłok. Nie stwierdzono udziału osób trzecich - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Rambo (83.30. * .232) 12.12.2019 21:01

Jaka służba zdrowia takie tajemnicze zgony. Chorował bo nikt nie leczył !

~czepliwy (188.137. * .5) 11.12.2019 10:33

ciało meszczyzny w Zdroju ? moze lepiej w mieszkaniu

~myślący (89.77. * .68) 11.12.2019 05:53

Niech odpoczywa w pokoju. Powinniśmy interesować się sąsiadami nawet wtedy, gdy nie ma między nami zażyłości. Zresztą, dobry sąsiad to skarb w każdej sytuacji..

~Ola (83.30. * .190) 10.12.2019 22:10

Co za typ jeszcze 5 lat przymusowej pracy do emerytury mu zostało !!!!

~Podatnik (31.179. * .1) 10.12.2019 18:03

Na kolegów zawsze można liczyć .Bo pani z MOPSu dopiero po 3 tygodniach sprawdziła za kogo jeszcze kasę dostanie jak obecność jej podpisze.

~Gość (89.64. * .24) 10.12.2019 11:17

Dobrze, że miał takich porzdnych kolegów, bo zachowali się jak trzeba.