Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
17 grudnia 2019

Strażacy uratowali 72-letniego mężczyznę

Strażacy uratowali 72-letniego mężczyznę
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W nocy z poniedziałku na wtorek strażacy otrzymali wezwanie do jednego z mieszkań na osiedlu 1000-lecia.  Konieczne było wyważenie drzwi, ponieważ istniało zagrożenie dla zdrowia i życia mężczyzny przebywającego w mieszkaniu.

- W trakcie podjętych działań występowały trudności w otwarciu drzwi wejściowych spowodowane nagromadzeniem różnego rodzaju przedmiotów - informuje kpt. Łuaksz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Po wejściu do mieszkania strażacy zobaczyli leżącego 72-latka na podłodze w łazience.  Zaczął się on uskarżać na stan zdrowia. Wezwano zespół ratownictwa medycznego i przewieziono poszkodowanego do szpitala.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Śmierć psa w windzie w bloku na "szóstce" Śmierć psa w windzie w bloku na "szóstce"

Pożar w autobusie komunikacji miejskiej Pożar w autobusie komunikacji miejskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
do Gość Dziś o 11:2517.12.2019 15:45

Ciebie nawet nie ma już o co posądzać bo masz tak poryty beret że żadne leczenie nie pomoże. Nikt się ciebie o nic nie pyta a jak zwykle komentujesz nie na temat pisząc same brednie , i to często komentujesz równiez swoje wpisy tylko pod innymi nickami. Tak to jest ja się ma osad górniczy zamiast mózgu.

Gość17.12.2019 11:25

@Kama

Ale spróbuj się tylko coś na ten temat odezwać albo zwrócić lokatorowi uwagę.

Natychmiast zostaniesz posądzona o prowokację, brak tolerancji i mowę nienawiści. Niestety, ale takie czasy.

Kama17.12.2019 10:06

Idąc przy bloku 2 od strony ulicy, strasznie to mieszkanie na parterze wyglada jak wysypisko , zawsze mnie zastanowiali czy tam ktos jest ? Mieszka ? , bo ani okna otwarte ani nic ..... jak ci ludzie sasiedzi tam wytrzymywali