Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°18°
BS Kredyt bez gwiazdek
3 stycznia 2020

Ukrywał się przed więzieniem. Wpadł przez narkotyki

Ukrywał się przed więzieniem. Wpadł przez narkotyki
fot. pixabay

Nerwowe zachowanie 52-latka przykuło uwagę policjantów. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna nie tylko posiada narkotyki, ale też jest poszukiwany do odbycia kary więzienia.

 

W nocy ze wtorku na środę podczas patrolowania ulicy Kurpiowskiej policjanci zauważyli mężczyznę, którzy na widok policjantów zaczął się nerwowo zachowywać. W wyniku podjętych czynności okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez sąd celem odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności.

- Ponadto w trakcie kontroli osobistej 52-latka, mundurowi znaleźli środki zabronione. Poszukiwany, który nie posiada, stałego miejsca zamieszkania został zatrzymany i trafił do komendy. Mężczyzna zostanie doprowadzony do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć wymierzoną mu przez sąd karę. Ponadto za posiadanie substancji zabronionych zatrzymanemu grożą 3 lata więzienia - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja szuka tej kobiety. Ukradła towar za 600 zł Policja szuka tej kobiety. Ukradła towar za 600 zł

38-latek rzucił się na sąsiada i zaatakował go butelką 38-latek rzucił się na sąsiada i zaatakował go butelką

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Igor 04.01.2020 11:50

Wspaniali policjanci ludzie są szczęśliwi że mamy takich wspaniałych strozy prawa. Miasto jest chronione a mieszkańcy bezpieczni.
Proponuję aby tacy policjanci się nie marnowali i podjęli dodatkowa pracę jako psycholodzy. Taki potencjał kogoś kto tak wspaniale rozpoznaje nerwowe zachowanie nie może się zmarnować.
Ewentualnie niech prowadzą wykłady.

Inżynier Kura03.01.2020 15:26

do Gość 11:55
Bardzo fajnie, a teraz idź zmień pampersa, bo zapewne coś uleciało z emocjami.

Gość03.01.2020 11:55

Tematy wiadomości w naszym mieście to narkotyki, samobójstwa, alkoholizm, pobicia, kradzieże, zagrożenia dla dzieci , bo kradną albo mają opiekę rodziców z promilami i na prochach. Zaraz powiecie, że w innych miastach też tak jest, ale nasze Jastrzębia, to nie Kraków, Katowice, czy Rybnik, tylko osada ze spadającą liczbą ludzi. A na miasto, strach wyjść o 17ej.

Gość03.01.2020 10:50

@Maksiu

Nie, nie znam. Ale znam za to inne:

Kiedy będzie śpiewał płot, zacznie rosnąć krawężnik.

Maksiu03.01.2020 8:46

A znasz powiedzenie: za złodzieju czapka gore?

Gość03.01.2020 6:45

Co konkretnie oznacza nerwowe zachowanie?

Obgryzał paznokcie, skakał w miejscu, zaczął się jąkać, czy co?

Ważne natomiast, że nasi dzielni polucjanci są wyczuleni na tego typu przejawy behawiorystyczne obywateli.