Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
3 stycznia 2020

Ukrywał się przed więzieniem. Wpadł przez narkotyki

Ukrywał się przed więzieniem. Wpadł przez narkotyki
fot. pixabay

Nerwowe zachowanie 52-latka przykuło uwagę policjantów. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna nie tylko posiada narkotyki, ale też jest poszukiwany do odbycia kary więzienia.

 

W nocy ze wtorku na środę podczas patrolowania ulicy Kurpiowskiej policjanci zauważyli mężczyznę, którzy na widok policjantów zaczął się nerwowo zachowywać. W wyniku podjętych czynności okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez sąd celem odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności.

- Ponadto w trakcie kontroli osobistej 52-latka, mundurowi znaleźli środki zabronione. Poszukiwany, który nie posiada, stałego miejsca zamieszkania został zatrzymany i trafił do komendy. Mężczyzna zostanie doprowadzony do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć wymierzoną mu przez sąd karę. Ponadto za posiadanie substancji zabronionych zatrzymanemu grożą 3 lata więzienia - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Seryjny złodziej zatrzymany Seryjny złodziej zatrzymany

Straciła przytomność po narkotykach. Mama wezwała policję Straciła przytomność po narkotykach. Mama wezwała policję

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Igor 04.01.2020 11:50

Wspaniali policjanci ludzie są szczęśliwi że mamy takich wspaniałych strozy prawa. Miasto jest chronione a mieszkańcy bezpieczni.
Proponuję aby tacy policjanci się nie marnowali i podjęli dodatkowa pracę jako psycholodzy. Taki potencjał kogoś kto tak wspaniale rozpoznaje nerwowe zachowanie nie może się zmarnować.
Ewentualnie niech prowadzą wykłady.

Inżynier Kura03.01.2020 15:26

do Gość 11:55
Bardzo fajnie, a teraz idź zmień pampersa, bo zapewne coś uleciało z emocjami.

Gość03.01.2020 11:55

Tematy wiadomości w naszym mieście to narkotyki, samobójstwa, alkoholizm, pobicia, kradzieże, zagrożenia dla dzieci , bo kradną albo mają opiekę rodziców z promilami i na prochach. Zaraz powiecie, że w innych miastach też tak jest, ale nasze Jastrzębia, to nie Kraków, Katowice, czy Rybnik, tylko osada ze spadającą liczbą ludzi. A na miasto, strach wyjść o 17ej.

Gość03.01.2020 10:50

@Maksiu

Nie, nie znam. Ale znam za to inne:

Kiedy będzie śpiewał płot, zacznie rosnąć krawężnik.

Maksiu03.01.2020 8:46

A znasz powiedzenie: za złodzieju czapka gore?

Gość03.01.2020 6:45

Co konkretnie oznacza nerwowe zachowanie?

Obgryzał paznokcie, skakał w miejscu, zaczął się jąkać, czy co?

Ważne natomiast, że nasi dzielni polucjanci są wyczuleni na tego typu przejawy behawiorystyczne obywateli.