Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
12 lutego 2020

Mechatronicy w finale olimpiady!

Mechatronicy w finale olimpiady!
fot. pixabay

Uczniowie Technikum nr 4 w Zespole Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego kontynuują tradycje „Sobieskiego” odnosząc sukcesy w olimpiadach przedmiotowych.

Tym razem dwaj uczniowie klas mechatronicznych ZS6: Marcin Brzózka i Mateusz Wawrzyniak, awansowali do finału XXII Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA”, dołączając do grona 12 uczestników.

- Skutecznie rywalizują oni z uczniami szkół z całej Polski, reprezentując szkołę i miasto w kategorii elektrycznej. Tym samym mają szansę nawiązać do wcześniejszych sukcesów absolwenta „Sobieskiego”, Kamila Smyczka (również technika mechatronika), który w latach 2014-2015 zdobywał tytuły laureata i finalisty OWEiE „EUROELEKTRA” - informuje ZS 6

Zawody finałowe rozegrane zostaną 17 marca w Opolu w siedzibie tamtejszej Politechniki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Technikum "Sobieskiego" z sukcesami na olimpiadach Technikum "Sobieskiego" z sukcesami na olimpiadach

Jastrzębscy mechatronicy w ścisłym finale  Jastrzębscy mechatronicy w ścisłym finale

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!