Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°10°
30 kwietnia 2020

2 osoby w szpitalu z powodu koronawirusa

2 osoby w szpitalu z powodu koronawirusa
fot. pixabay

Nie zmieniła się liczba zakażonych koronawirusem mieszkańców Jastrzębia. Dwóch z nich trafiło do szpitala z podejrzeniem zakażenia.

Sytuacja na terenie Jastrzębia przedstawia się następująco. (Dane według SAENPID Wodzisław Śląski)

11   osób zakażonych,
1   osoba zmarła,
2    osoby wyzdrowiały
36  osoby w kwarantannie z decyzji SANPEID,
80  osoby w kwarantannie z powodu przyjazdu do kraju,
2    osób w szpitalu z powodu podejrzenia koronawirusa.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Cała Polska czerwoną strefą! Nowe obostrzenia Cała Polska czerwoną strefą! Nowe obostrzenia

Będą drastyczne obostrzenia w całym kraju Będą drastyczne obostrzenia w całym kraju

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Gość03.05.2020 11:42

Małe szare miasto mali szarzy ludzie małe mają móżdżki. Wirus był jest będzie z medialnym szumem na tak rozgłosu. PiS maci wam w tych małych glowisiach łykacie wszystko jak pelikany. Znacie kogoś z biedry żeby zachorował mając kontakt z ludźmi po kilka godzin? Siedliskiem zła są rządy i samorządu w tym małym szarym miasteczku radni i prezydent nie dali od siebie nic korzystając z działań szarych ludzików.

lew03.05.2020 11:40

do Gość. Własnie tylko że z tych dwóch przypadków zaraz bedzie więcej oszukuja nas i wciskaja ciemnotę aby nie robic paniki i ludzie przychodzili bo kasy nie dosatna za leczenia

Gość02.05.2020 12:46

Pielęgniarki płaczą rękawiczek nie mają a kto ma mieć i jeszcze podwyżki chcą... Na godz 150 zł co to tyfus czy trędowaci by się obawiać. Państwo daje tyle i jeszcze im źle a pacjentów dwoje zakażonych na całe jastrzębie w szpitalu a od dwóch mcy tyle na dostawali zgroza tym co płaczą,.. Co by było gdyby tysiące było w szpitalu..

Gość01.05.2020 15:48

Najpierw musieli dobrze pojesc...Tyle jedzenia ... Podostawali..dostają . Co będą się męczyć kawę na, spokojnie wypić.. A praca, nie zając nie ucieknie...cieplo to trza pootwierać przeluftowac...gdzie ci pacjenci?

Bardzo brutalny kibic01.05.2020 14:06

Nasz Jastrzębski szpital nie potrafi dobrze USG zrobić a co dopiero "skomplikowany" test na covid19.

Gość01.05.2020 6:50

Dziwne że szpitala nie zamkneli..ostatnio podejrzenie panika i pozamykani... A teraz w szpitalu dwa, przypadki i otwarty.. Nareszcie się wzięli za, leczenie chorych .. Gdzie ta, reszta co powinna być w szpitalu... Skoro podejrzewają to nie mają pewności.. Ze to przypadki zakażone..

Gość01.05.2020 1:27

11 osób zakażonych a dwie w szpitalu zakażone to gdzie te 9 osób dlaczego nie w szpitalu.? W domach się leczą czy jak...

Gość 30.04.2020 15:52

Do Wkurzony.
Mam 50 plus.
Na pisowskiego wirusa jestem wybitnie odporna???? Na korona...chyba też.
Ale to nie zmienia faktu,że czuję się fatalnie w tym kaczokraju.
Żadna szczepionka nie pomoże na pantofelkowe móżdżki ludzi,którzy popierają Jara pedziokota i Adriana o wyrazie twarzy upośledzonego ....A może to nie tylko wyraz twarzy?....Raczej ....Nie wiem już, który biedniejszy....?

Maska Zorro30.04.2020 12:26

Ja chodzę do kościoła i rzucam na tacę. Wiem, że przez to dostanę się do nieba.

Do miri30.04.2020 11:38

To co podają to na godzinę 14, więc jeśli wczoraj mogło to być po 14 liczba się zwiększyła podają to dzisiaj o 14. Najlepiej wchodzić sobie na stronę sanepidu w Wodzisławiu, tam o 14 odświeżają

Pokaż wszystkie opinie (16)