Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
29 września 2020

Rzucił podejrzenie na syna i wezwał policję

Rzucił podejrzenie na syna i wezwał policję
fot. KMP Jastrzębie

W niedzielę do jastrzębskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o napadzie na jedno z mieszkań, znajdujących się na osiedlu 1000-lecia. Mężczyzna wżywający mundurowych twierdził, że potrzebuje pomocy.

-  Kiedy patrol przybył do zgłaszającego, to przez okno wskazał grupę młodych osób, które miały wtargnąć do jego mieszkania. Mundurowi ustalili, że jastrzębianin wcale nie potrzebuje pomocy. Nieprawdą było również to, żeby ktokolwiek go napadł czy zagrażał w jakikolwiek sposób - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Ojcu przeszkadzało to, że do syna przyszli znajomych, a ponieważ jest z nim skonfliktowany, wezwał policję. Wobec tego mundurowi sporządzili do sądu wniosek o ukaranie. Niepotrzebne zaangażowanie policji, pogotowia czy innych służb jest wykroczeniem. Najgorsze jest jednak to, że ktoś w tym czasie może potrzebować pomocy, która nie nadejdzie na czas.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wojsko wyjdzie na jastrzębskie ulice? Wojsko wyjdzie na jastrzębskie ulice?

Pijana matka straciła przytomność. Dziecko zabrała ciotka. Pijana matka straciła przytomność. Dziecko zabrała ciotka.

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość03.10.2020 21:05

No cóż strzeżonego Pan Bóg strzeże.. Bał się chłop i tak zareagował to dobrze by za, późno nie było potem... Nikomu się nie dogodzi.. Odrazu karaja a jak by było za późno to co? Zaś by co innego pisali... Po to są by interweniować.
Cos trzeba robić.. A gdzie pouczenie?

Koko29.09.2020 21:43

Nic nowego ani nic ciekawego.

Hmmm...29.09.2020 16:09

Stare nudne radio.

Pałac Federacji29.09.2020 12:59

Nowe Jastrzębie.