Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
Wielka sława to żart
22 października 2020

Nocne zatrzymania za posiadanie narkotyków

Nocne zatrzymania za posiadanie narkotyków
fot. KMP Jastrzębie

Podczas nocnego patrolu policjanci namierzyli ludzi posiadających przy sobie narkotyki. W Polsce każda ilość posiadania tych substancji jest karalna. Można trafić nawet na 5 lat za kraty.

W nocy z wtorku na środę podczas patrolowania ulicy Beskidzkiej mundurowi zauważyli trzy osoby bez maseczek. Podczas legitymowania sprawdzili, czy nie posiadają oni przy sobie narkotyków. Jeden z mężczyzn od razu wydał te substancje.

- Pozostali mężczyźni nie posiadali przy sobie środków zabronionych. 29-latek został zatrzymany, miał przy sobie 5,69 grama kokainy - relacjonuje asp. Halina Semik.

Kolejni amatorzy środków narkotycznych wpadli w ręce policji na ulicy Cieszyńskiej. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił samochód z trzema osobami. Ma widok mundurowyc,h zaczęła się nerwowo rozglądać.

- Stróże prawa postanowili sprawdzić powód tego podenerwowania. Także w tym przypadku, na zadanie pytanie policjantów, czy ma ktoś przy sobie środki zabronione, 35-latnia kobieta wydała dobrowolnie cztery woreczki z zawartością środków narkotycznych. W toku dalszych czynności mundurowi ujawnili w bucie jednego z mężczyzn w wieku 30 lat środki zabronione - informuje asp. Halina Semik.

Mundurowi nie poprzestali na tym i przeszukali pojazd.  W efekcie epod tylną kanapą, także znaleziono narkotyki. Trzej mieszkańców powiatu cieszyńskiego zostało zatrzymanych, łącznie policjanci zabezpieczyli przy nich ponad 18 gramów środków zabronionych.

Teraz wszystkim osobom grozi nawet do 5-ciu lat pobytu w więzieniu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Seryjny złodziej zatrzymany Seryjny złodziej zatrzymany

Straciła przytomność po narkotykach. Mama wezwała policję Straciła przytomność po narkotykach. Mama wezwała policję

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość22.10.2020 10:49

Bardzo dobrze. Ćpuny to przekleństwo dego miasta.

Jasiu22.10.2020 8:39

DUŻO gorsze jest to, ze w jsw pracuje radca prawny ze swoimi dziecko.

Generał Ogórcow22.10.2020 8:17

Nowe Jastrzebie

benek22.10.2020 8:15

Curz za spostżegafczość naszyh polucjanuf. Pszestempcy byli bez maseczek i od razu im sprawdzili narkotyki.

Gość22.10.2020 7:20

Cesaroki na gościnnych występach