Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°18°
BS Kredyt bez gwiazdek
22 października 2020

Nocne zatrzymania za posiadanie narkotyków

Nocne zatrzymania za posiadanie narkotyków
fot. KMP Jastrzębie

Podczas nocnego patrolu policjanci namierzyli ludzi posiadających przy sobie narkotyki. W Polsce każda ilość posiadania tych substancji jest karalna. Można trafić nawet na 5 lat za kraty.

W nocy z wtorku na środę podczas patrolowania ulicy Beskidzkiej mundurowi zauważyli trzy osoby bez maseczek. Podczas legitymowania sprawdzili, czy nie posiadają oni przy sobie narkotyków. Jeden z mężczyzn od razu wydał te substancje.

- Pozostali mężczyźni nie posiadali przy sobie środków zabronionych. 29-latek został zatrzymany, miał przy sobie 5,69 grama kokainy - relacjonuje asp. Halina Semik.

Kolejni amatorzy środków narkotycznych wpadli w ręce policji na ulicy Cieszyńskiej. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił samochód z trzema osobami. Ma widok mundurowyc,h zaczęła się nerwowo rozglądać.

- Stróże prawa postanowili sprawdzić powód tego podenerwowania. Także w tym przypadku, na zadanie pytanie policjantów, czy ma ktoś przy sobie środki zabronione, 35-latnia kobieta wydała dobrowolnie cztery woreczki z zawartością środków narkotycznych. W toku dalszych czynności mundurowi ujawnili w bucie jednego z mężczyzn w wieku 30 lat środki zabronione - informuje asp. Halina Semik.

Mundurowi nie poprzestali na tym i przeszukali pojazd.  W efekcie epod tylną kanapą, także znaleziono narkotyki. Trzej mieszkańców powiatu cieszyńskiego zostało zatrzymanych, łącznie policjanci zabezpieczyli przy nich ponad 18 gramów środków zabronionych.

Teraz wszystkim osobom grozi nawet do 5-ciu lat pobytu w więzieniu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja szuka tej kobiety. Ukradła towar za 600 zł Policja szuka tej kobiety. Ukradła towar za 600 zł

38-latek rzucił się na sąsiada i zaatakował go butelką 38-latek rzucił się na sąsiada i zaatakował go butelką

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość22.10.2020 10:49

Bardzo dobrze. Ćpuny to przekleństwo dego miasta.

Jasiu22.10.2020 8:39

DUŻO gorsze jest to, ze w jsw pracuje radca prawny ze swoimi dziecko.

Generał Ogórcow22.10.2020 8:17

Nowe Jastrzebie

benek22.10.2020 8:15

Curz za spostżegafczość naszyh polucjanuf. Pszestempcy byli bez maseczek i od razu im sprawdzili narkotyki.

Gość22.10.2020 7:20

Cesaroki na gościnnych występach