Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
19 listopada 2020

Będzie więcej miejsc covidowych w szpitalu

Będzie więcej miejsc covidowych w szpitalu
fot. pixabay

W jastrzębskim szpitalu znajduje się oddział covidowy na 45 łóżek. Okazuje się, to za mało. Od grudnia oddział zostanie poszerzony o kolejne stanowiska.

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego poinformował o tym, że do dotychczasowych 1100 łóżek w naszym województwie, przeznaczonych dla chorych na covid, dołożone będzie kolejnych 400. Także oddział Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 stworzony specjalnie dla pacjentów zakażonych koroawirusem, powiększy się.

W komunikacie Urzędu Marszałkowskiego nie znalazły się zapisy o tym, czy szpitale zostaną wsparte dodatkowym personelem. Nie ma również informacji kosztem, jakich oddziałów powiększa się bazę łóżek covidowych. Obecnie w szpitalach wykonuje się tylko operacje pilne - ratujące życie lub zapobiegające poważnemu utraty zdrowia.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czy sklep internetowy się opłaca? Szansa na dodatkowe przychody dla Twojej firmy Czy sklep internetowy się opłaca? Szansa na dodatkowe przychody dla Twojej firmy

Badania nad górnikami w związku z COVID-19. Są bezpieczni? Badania nad górnikami w związku z COVID-19. Są bezpieczni?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Toktok21.11.2020 6:41

Do KAZ; Powinieneś się cieszyć bo dawniej wszelkie porody odbywały się w domu i nie było ani tele ani video! i jakoś dziecka się rodziły, a dziś może przestanę wymieniać bo miejsca by tu zbrakło.

Gość20.11.2020 16:08

Sukces partii rządzącej

Prawda o testach.19.11.2020 23:18

Buahahha.
Hahahahajjj.

PiSlam oszalał, kłamstwo trwa w najlepsze a ogłupiony naród idzie na powrozie na śmierć.
Juź teraz wzrost umieralności w narodzie wyższy o 30% i to nie z powodu PseudoPandemi a strachu przed nią.I o to w tym chodzi pozdychamy nie na cowid a n wszystko co nam zafundowali PiSlamiści i ich zwolennicy.
Plują wam w twarz a wy mówicie,że pada deszcz.

Aktualny rodzic akademii GKS Jastrzebie19.11.2020 21:32

Większa kasa to więcej łóżek i się wszystko zgadza.

Do Adam19.11.2020 20:41

Za kazdym razem kiedy nie otrzymasz pomocy, nie będziesz się umiał dodzwonić pisz skargę bezpośrednio do NFZ. Oni kontrolują i karają finansowo. Sprawdzone, działa.

Adam19.11.2020 18:13

Przychodnie na harcerskiej przerobić na oddziały i tam chorych umieszczać. Niech te nieroby wkoncu na coś się przydadzą. Lenistwo ręce odjęło tak, że dodzwonić się graniczy z cudem, tel nikt nie odbiera. Z fochem raczą podejść do domofonu (do drzwi tym bardziej)

Ryl19.11.2020 15:37

Kiedy płacom barborka?

Gość19.11.2020 13:42

Po co łóżka jak ludzie umierają w karetkach pod brama

Oczekujemy tam PiS-owców19.11.2020 13:15

Mamy nadzieję, że będą masowo wymierać. Każdy działacz PiS oraz zwolennik tej fałszywej grupy, czym szybciej umrze tym lepiej. Jak się czują posłowie pis z naszego rejonu; Grzegorzu Matusiak, Piecha, dajcie nam nadzieję na radość.

pis19.11.2020 9:10

Przechwałki i Syf, obraz polskiej władzy

Pokaż wszystkie opinie (15)