Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°12°
BS Kredyt bez gwiazdek
8 grudnia 2020

Pożar altany. Znaleziono ciało kobiety

Pożar altany. Znaleziono ciało kobiety
fot. pixabay

W poniedziałek doszło do tragicznego zdarzenia na terenie ogródków działkowych nieopodal ulicy Okrzei. Pożaru altanki nie przeżyła kobieta. 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w godzinach porannych. Wówczas Komenda Miejska Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała zgłoszenie o kłębach dymu unoszących się nad altaną, w okolicach ulicy Okrzei. 

- Po przyjeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że altanka objęta jest w całości pożarem, a ściana sąsiedniej zaczyna się palić. W trakcie prowadzonych działań prowadzono przeszukanie terenu i natrafiono na mężczyznę z oparzeniami ciała, któremu udzielono pierwszej pomocy i przekazano zespołowi PRM. W trakcie działań gaśniczych natrafiono na spalone ciało człowieka i zwłoki psa - relacjonuje st. kpt. Łukasz Cepiel oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej.

Działania zastępów polegały na podaniu 2 prądów gaśniczych wody na palące się 2 altany (wyniesiono z altany 5 butli LPG). Dalsze działania polegały na dogaszeniu oraz końcowym przeszukaniu pogorzeliska,  miejsca zdarzenia przekazano  policji.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię

Zderzenie na Cieszyńskiej Zderzenie na Cieszyńskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
many09.12.2020 17:05

właśnie...za grosze nie będzie pracowała ...teraz płaca minimalna to nie są grosze ! a pewnie bieże kilkakrotne 500+ no i z opieki więc taka nie będzie pracować!!!

Do Gość z 7:0709.12.2020 12:51

Zgadza się praca jest. Tylko proszę zauważyć za jaką płacę. Moja znajoma powiedziała że za grosze nie będzie pracować i więcej dostanie z opieki. Więc pytam gdzie tu sens?

Gość09.12.2020 7:07

Podatnik 21.05 ogłoszenia o pracę są co kawałek pracy nie brakuje jak nigdy dotąd natomiast jest cała masa nierobow w dodatku młodych którzy nie chcą pracować wolą coś ukraść pokombinować i tak leci z dnia na dzień

Gość09.12.2020 7:03

Sąsiedzi mieszkają na działce bo swoje mieszkanie sprzedali by ich córcia mogła sobie kupić dom są dorośli jak tak chcieli to tak mają.

oburzona09.12.2020 5:38

Ludzie bezdomni często nie chcą korzystać z pomocy miasta, bo wymagana jest trzeźwość. Pomóżmy więc tym, którzy nie radzą sobie z życiem. Pamiętaj: Dobro wraca!!!

Podatnik08.12.2020 21:05

A gdzie ludzi mają mieszkać jak tracą pracę? Dobrze że chociaż działka została. Nasze kochane państwo tak dba o ludzi. Wstyd.

Informator08.12.2020 17:11

Na działkach Wisieńka mieszka bardzo dużo osób. Wiem bo mam tam działkę. To samo i tam zaraz będzie