Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°14°
Wesele w Dąbrówce
20 kwietnia 2021

Uderzył w latarnię, która spadła na dwa samochody

Uderzył w latarnię, która spadła na dwa samochody
fot. KMP Jastrzebie

W piątek około godziny 14.20 na Drodze Głównej Południowej w Jastrzębiu-Zdroju miała miejsce kolizja drogowa. Kierowca uderzył w latarnię, która następnie spadał na dwa samochody.

- Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, kierujący golfem w trakcie wyprzedzania najechał na słupki, które wskazywały kierunek jazdy w związku ze zmianą organizacji ruchu. Następnie wjechał on na pas zieleni i uderzył w latarnię oświetleniową. W wyniku uderzenia latarnia złamała się i spadła na nadjeżdżający z przeciwka samochód seat. Uszkodzone elementy latarni uderzyły także w kolejny nadjeżdżający pojazd - informuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Sprawca zdarzenia 42-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego, miał w organizmie ponad promil alkoholu. Na szczęście nikt nie odniósł żadnych obrażeń, chociaż cała sytuacja wyglądała niebezpiecznie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów w pobliżu szpitala Zderzenie samochodów w pobliżu szpitala

Zderzenie samochodu z autobusem Zderzenie samochodu z autobusem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Do: Dżordż Lowerboj21.04.2021 18:23

Dlaczego nie używasz rozumu: Wypłynął wraz z alkoholem, został zniszczony dopalaczami, nigdy go nie miałeś, dostałeś zakaz używania tej masy w głowie?
Nikogo swym płaskodennym wpisem nie rozbawiłeś. Zrobiło się smutno, że jeszcze taki ktoś nie został sprzątnięty przez covid.

Dżordż Lowerboj21.04.2021 8:14

To ewidentnie wina latarni.

No bo przecież nie tego Bogu ducha winnego kierowcy.

Statystycznie skoro 95% Polaków to katolicy, więc zgaduję, że ten kierowca też jest katolikiem. To jest niewinny.

Dżordż Lowerboj21.04.2021 6:17

"Dlaczego na terenie naszego miasta ,większość zdarzeń drogowych, spowodowana jest przez mieszkańców ościennych gmin z rej.SWD lub SCI?"

Bo to są turyści, którzy tak licznie każdego dnia odwiedzają ten skansen. Albo zatrudnieni jako specjaliści IT.

Jorgi7620.04.2021 10:00

Dlaczego na terenie naszego miasta ,większość zdarzeń drogowych, spowodowana jest przez mieszkańców ościennych gmin z rej.SWD lub SCI?Wysyłać ich na kursy dokształcające z jazdy samochodem.