Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
Wesele w Dąbrówce
11 stycznia 2022

Rura ciepłownicza uszkodzona kilofem?

Rura ciepłownicza uszkodzona kilofem?
fot. KMP Jastrzębie

Uszkodzenie rury ciepłowniczej kilofem w czasie niskich temperatur byłoby dużym problemem. Zgłoszenie o takiej treści odebrali jastrzębscy policjanci.

W piątek około godziny 23:00 Komenda Miejska Policji  dotarła informacja, że dwie osoby niszczą rury ciepłownicze za pomocą kilofa.

- Kiedy patrol przybył na miejsce interwencji, to okazało się, że mężczyzna wskazuje miejsce, gdzie z rury ciepłowniczej ma lać się woda, jednakże mundurowi nie ujawnili w tym miejscu żadnych rur, z których leje się woda. W trakcie rozmowy jastrzębianin przyznał się, że to taki żart. Stróże prawa ukarali mężczyznę mandatem karnym -  informuje asp. Halina Semik z KMP.

Policja przestrzega, że niepotrzebne zaangażowanie policji, pogotowia czy innych służb jest wykroczeniem. Oprócz konsekwencji prawnych i finansowych pamiętajmy o tym, że blokując telefon alarmowy, uniemożliwiamy połączenie osobie, która naprawdę potrzebuje pomocy. Zaangażowanie tych służb do fikcyjnego zgłoszenia powoduje, że w tym czasie nie mogą one być w miejscu, gdzie pomoc jest potrzebna.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Znęcał się nad żoną i córkami Znęcał się nad żoną i córkami

Ukradł maszynę do mieszania mięsa i sosów Ukradł maszynę do mieszania mięsa i sosów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
W samych skarpetach12.01.2022 17:08

Codziennie miliony Polaków są mamione przez TVP, że jesteśmy krainą mlekiem i miodem płynącą i cały świat nam zazdrości. A to również tylko żart. Czy policja się tym zajmie?

Jan Mandat11.01.2022 15:34

W takim wypadku mandat powinien wynosić 5 tys. płatny w ciągu tygodnia z zamianą na areszt 1 zł =1 dzień , szybko skończyło by się heheszkowanie .

Gość11.01.2022 14:02

Niech mi ktoś powie że polski naród jest normalny , przecież to jakieś niezrównoważone poje.....fajne społeczeństwo, zapewne sam kiedyś dostał kilofem w swój pusty łeb i dlatego mu tak wali do dekla.

Patriot11.01.2022 13:23

Gościu nie masz innych zajęć jak tylko trolowanie wszystkich wiadomości od samego świtu? Żal mi Ciebie. Pewnie mocno niedowartościowany jesteś... Masakra...

Gerard11.01.2022 10:38

Nie mogli gonić za brak masek.

Pies Barona Munchhausena11.01.2022 6:51

Codzienność, polski ład