Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
30 sierpnia 2012

Remont Wodzisławskiej potrwa do połowy września

Remont Wodzisławskiej potrwa do połowy września
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Od kilku tygodni mieszkańcy miasta mają utrudniony przejazd ulicą Wodzisławską. Trwa tam remont chodnika oraz zjazdów. Utrudnienia potrwają do połowy września.

Kierowcy, szczególnie ci, którzy poruszają się w kierunku do i z Wodzisławia, mogą napotkać na utrudnienia na ul. Wodzisławskiej. Tam nadal remontowane są chodniki i zjazdy. Ruchem kieruje tymczasowa sygnalizacja świetlna.

Do tej pory wykonano chodnik po stronie Bożej Góry Lewej oraz przy zjeździe na ulicę Witczaka. Aktualnie prowadzone są prace przy chodniku znajdującym się przy Bożej Górze Prawej. Oprócz tego wzmacniane będą pobocza i zbudowany zostanie wpust uliczny z przykanalikiem.

Koniec remontu planowany jest na połowę września. To szybciej niż zakładano - wcześniej mówiono o końcu września. Koszt tych prac to 162 tysięcy złotych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przebudowa ulicy Dunikowskiego rozpoczęta Przebudowa ulicy Dunikowskiego rozpoczęta

Wiadukt na Piłsudskiego sprawdzany co tydzień Wiadukt na Piłsudskiego sprawdzany co tydzień

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
okutwa!30.08.2012 21:07

Dzisiaj nasi zdolni drogowcy wymalowali żółte linie na zjezdzie z wiaduktu od Pawłowic w stronę jastrzebia, jadąc zgodnie z liniami czeka nas nawrotka po kilkuset metrach.

xyz30.08.2012 19:24

kilkanaście lat temu jak sporo dzieciaków chodziło do Zdroju do szkoły to nikt nie pomyślał o chodniku a teraz proszę do noclegowni ekstra chodniki....i kto tu ważniejszy dzieciaki, chyba niee!!!!! bez komentarza, aha przez całe wakacje żyjemy na Bożej Górze w ciągłym huku od 6.00 rano-dziękujemy

Gość30.08.2012 16:53

domyslam sie ze nie zrobią na całej dlugosci Bozej Gory Lewej ale cześc przynajmniej jest

Tomasz30.08.2012 15:03

ja sie pytam gdzie jest ten chodnik do Bozej Góry Lewej ??. Chodnik jest tylko zrobiony do noclegowni a mieszkańcy Bożej Góry Lewej dalej muszą chodzić poboczem. Pozostawię to bez komentarza ..

kierowca30.08.2012 14:19

Trochę się czeka ale idzie sprawnie. Lepiej niż np. na Zofiówce gdzie niedawno tez był remont.