Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 września 2012

W niedzielę zawodnicy pobiegną ulicami Jastrzębia

W niedzielę zawodnicy pobiegną ulicami Jastrzębia
fot. materiały prasowe

W niedzielę 23 września odbędzie się Międzynarodowy Bieg Uliczny "Jastrzębska Dziesiątka". 10 kilometrowa trasa będzie biegła przez Al. Piłsudskiego i Jana Pawła II.

Do biegu zgłosiło się już 230 zawodników, w tym Ci najbardziej utytułowani. Osoby chcące wziąć udział w biegu mogą się zgłosić jeszcze w dniu zawodów w hali Omega, gdzie będzie się mieściło biuro zawodów.

Start i meta biegu będą znajdować się na Stadionie Miejskim. Każdy kto przebiegnie trasę otrzyma pamiątkowy medal, napój regeneracyjny oraz baton energetyczny.

Z powodu biegu w niedzielę od godz. 11:00 do 13:00 al. Piłsudskiego oraz al. Jana Pawła II będą zamknięte dla ruchu pojazdów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

Kenijczycy najlepsi w "Jastrzębskiej Dziesiątce" Kenijczycy najlepsi w "Jastrzębskiej Dziesiątce"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
poinformowany20.09.2012 19:49

podobno policja będzie z pałkami za nimi biegła, żeby wyśrubować rekordy, prawda to?