Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
22 września 2012

Zostawili 3-latka na placu zabaw bez opieki

Zostawili 3-latka na placu zabaw bez opieki
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Wieczorem na placu zabaw jednego z jastrzębskich osiedli bawiło się małe dziecko. Mieszkanka osiedla zauważyła, że 3-latek od dwóch godzin bawi się bez nadzoru osób dorosłych. Okazało się, że w jego domu nie ma rodziców.

-  W związku z późną godziną, jastrzębianka postanowiła zaprowadzić 3-latka do domu. Chłopczyk pokazał kobiecie, gdzie mieszka. Na miejscu okazało się jednak, że poza 10-letnią siostrą, w domu nikogo nie było - informuje policja.

Kobieta wezwała na miejsce policje. Funkcjonariusze ustalili, że matka jest w pracy, a ojciec po południu wyszedł z mieszkania i do tej pory nie wrócił. W trakcie interwencji do domu powróciła matka dzieci. Teraz za pozostawienie dzieci bez należytej opieki rodzice mogą odpowiedzieć przed sądem.

- Postawa kobiety jest już kolejnym przykładem prawidłowego zachowania, w myśl kampanii "Nie reagujesz- akceptujesz! - informuje jastrzębska KMP.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

Strefa gier powstanie na osiedlu Chrobrego Strefa gier powstanie na osiedlu Chrobrego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
do Syn Optyk23.09.2012 21:42

Zdjęcie dotyczy tego, ze nie wolno policjantom ingerować w zabawy dzieciece.

lolo23.09.2012 7:52

matka w pracy, a stary na baletach - facet się na ojca ewidentnie nie nadaje, po co robił dzieci, skoro ma pstro w głowie?

jastrzębianin22.09.2012 14:09

Synu optyka idż do optyka (zapytać czy nie z SDW)

Syn Optyk22.09.2012 13:40

Ładnie dobtane zdjęcie do tematu. Czego dotyczy?

do krzysia22.09.2012 13:18

Kurna! Nie czytasz ze zrozumieniem? Matka była w pracy! A więc dzieci powinny być wtedy pod opieką ojca, który już z pracy wrócił- w normalnej rodzinie tak to działa. Jak już chcesz zadać pytanie, to spytaj gdzie był OJCIEC. Sytuacji tej rodziny nie znam, więc nie zadaję głupich pytań.

Frania22.09.2012 12:37

Dożywocie im dać!!!

Karol22.09.2012 12:12

rodzice pewnie SWD

Pokaż wszystkie opinie (10)