Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
25 września 2012

Danieluk i Sopko docenieni przez dziennik "Sport"

Danieluk i Sopko docenieni przez dziennik "Sport"
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Bramkarz JKH GKS Jastrzębie, Ramon Sopko, oraz napastnik Mateusz Danieluk zdobyli uznanie dziennika "Sport". Znaleźli się na liście wyróżniających się zawodników 7. kolejki Polskiej Ligi Hokeja.

Dwóch hokeistów JKH GKS Jastrzębie znalazło się w "Szóstce Sportu". To nie pierwsze wyróżnienie jastrzębian, ale pierwszy raz zdarzyło się, że na liście "Sportu" znalazło się jednocześnie dwóch zawodników. Oprócz nich wyróżnieni zostali: Sztefanka (Zagłębie Sosnowiec), Kłys (Comarch Cracovia), Chomko (Unia Oświęcim), Słaboń (Comarch Cracovia).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!