Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
25 września 2012

22-latek zatrzymany za posiadanie marihuany

22-latek zatrzymany za posiadanie marihuany
fot. sxc.hu

We wtorek około godziny 1:00 w nocy podczas patrolu ulicy Mazowieckiej policjanci skontrolowali mężczyznę, który jak się potem okazało posiadał 1,5 grama marihuany. Za posiadanie narkotyków grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

W nocy 25 września policjanci patrolując ulicę Mazowiecką zauważyli dwóch mężczyzn w Jarze Południowym, którzy na widok radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać.

- Z uwagi na nietypową, jak na spotkanie towarzyskie porę oraz zachowanie mężczyzn, mundurowi podjęli interwencję. Podejrzenia stróży prawa okazały się być słuszne. W wyniku kontroli osobistej, u jednego z mężczyzn ujawniono metalowy młynek do rozdrabniania narkotyków, a w nim zielono-brązowy susz - informuje jastrzębska komenda policji.

Wspomnianym suszem była marihuana. Mężczyzna miał jej ponad 1,5 grama. 22-latek został zatrzymany i teraz grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Madox28.09.2012 20:37

łowią płotki a grube ryby nie potrafią??? Czyżby policja boi się nadepnąć mafii na odcisk??? Bo wątpię, że nie wiedzą kto co i jak...

...27.09.2012 16:33

sam byłem sądzony za trafke... niestety w Polsce chyba jeszcze długo moje podatki będą marnowane na drobnych ćpunków i pijaczków na rowerach. Księża pedofile za to mogą spać spokojnie. To samo ci z immunitetami i inni obnoszący się z orzełkami w koronie...

koko spoko27.09.2012 12:29

nie ma się z czego cieszyć, koleżko bez nicka, w więzieniach siedzi pełno niegroźnych zupełnie trawkarzy, nie dość, ze nie pracują w tym czasie i nie odprowadzają w związku z tym podatków, to jeszcze państwo wydaje 2,5 tys. na miesiac na ich utrzymanie.

je27.09.2012 7:19

Polska to Białorus bis, zamordystyczny niedemokratyczny i nieprzyjazny dla obywateli kraj, a to prawo uchwalił m.in. senator P., który potem wciągał nosem "aspirynę" i gdy przyszło mu odpowiedzieć za to to się zasłonił immunitetem.

Gość26.09.2012 18:57

Prawo jest prawem, i szacunek dla Policji że wyłapuje tych którzy je łamią. A jeśli się to komuś nie podoba to proponuję odwiedić Białoruś lub podobne kraje.

m.k.26.09.2012 7:16

co za syf w tej POlsce bolszewickiej, Sobiesiak może pół lasu wyciąć bez zezwolenia, a zamykają jakieś płotki... Swoją drogą prawo nie powinno zezwalać na obmacywanie kogo popadnie przez policjantów.

...25.09.2012 22:03

...a 4 wyroki skazujące "wolną" Polskę za łamanie praw człowieka, to naprawdę nic typowego. kropka.

Pokaż wszystkie opinie (16)