Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
26 września 2012

Kontuzjowani hokeiści powoli wracają na lód

Kontuzjowani hokeiści powoli wracają na lód
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Trzech kontuzjowanych zawodników - Patryk Kogut, Marcin Słodczyk i Jirzi Zdenek - powoli będę powracać na lód. W przypadku Szymona Marca, który nabawił się dużego krwiaka, jest to jeszcze nie możliwe. Ma zakaz treningów.

Szymon Marzec został powołany do reprezentacji Polski. Podczas pobytu we Francji, gdzie Polacy rozegrali mecze z tutejszą kadrą narodową, zawodnik JKH GKS Jastrzębie doznał ciężkiego urazu. Najpierw podejrzewano pęknięcie śledziony, ale okazało się, że jest cała. Pojawił się natomiast duży krwiak. - Szymon ma zakaz treningów. Zobaczymy co powie w najbliższym czasie lekarz. Ale myślę, że w tym sezonie nie zobaczymy go już na lodzie - powiedział trener, Jirzi Reznar.

Pozostali zawodnicy powoli zaczynają treningi. Patryk Kogut już wjechał na lód i w najbliższym czasie będzie gotowy do gry. Marcin Słodczyk aktualnie ćwiczy na siłowni. - Zaczyna wchodzić na lód, ale tylko lekko jeździ na łyżwach, bo z jego kolanem nadal nie jest zbyt dobrze. Nie wiemy jeszcze jak długo to potrwa - mówi opiekun JKH GKS Jastrzębie. Jirzi Zdenek zacznie trenować w listopadzie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!