Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
14 listopada 2012

Uczniowie ZS nr 10 będą propagować tolerancję

16 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Z tej okazji uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 10 postanowili wyjść do ludzi by porozmawiać o tolerancji.

Podopieczni ZS nr 10 w tym dniu przejdą się ulicami miasta, a także spotkają w Urzędzie Miasta z pracownikami Wydziału Edukacji by sprawdzić czy jastrzębianie są tolerancyjni. Przy okazji będą się dzielić z przechodniami kamyczkiem życzliwości.

- Uczniowie naszej szkoły postanowili wyjść w tym dniu do Urzędu Miasta i do mieszkańców naszego miasta, by porozmawiać na temat tolerancji i nietolerancji. Całe wyjście ma być dokumentowane przez samych uczniów. Mają oni robić zdjęcia, nagrywać rozmowy, kręcić film - informuje szkoła.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Odbył się bajkowy festiwal poezji w kinie Centrum Odbył się bajkowy festiwal poezji w kinie Centrum

JSW pomaga młodym wynalazcom z Jastrzębia JSW pomaga młodym wynalazcom z Jastrzębia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
zenko14.11.2012 22:57

A ja nienawidzę masonerii i nie lubię żydów którzy udają Polaków.Po prostu żydomasonerii, no i cóż uczniowie ze mną zrobicie?

xyz14.11.2012 22:21

wtedy kiedy ja chodzilem do tej szkoly to takich bzdur nam do butow nie wciskali