Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
7 grudnia 2012

Chodnik na Zielonej gotowy. Co jeszcze remontują?

Chodnik na Zielonej gotowy. Co jeszcze remontują?
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Na początku grudnia zakończył się remont chodnika przy ulicy Zielonej. W mieście trwają jeszcze remonty innych traktów dla pieszych. Prace powinny zakończyć się przed końcem roku.

Na ulicy Zielonej prace obejmowały wymianę nawierzchni i konstrukcji podbudowy na powierzchni 560m2 oraz ustawienie donic na kwiaty. Koszt robót wyniósł 112 tysięcy złotych.

Trwają jeszcze remonty chodników przy ul. Katowickiej, Jagiełły, Ofiar Faszyzmu oraz Świerklańskiej. Koszt wszystkich robót to prawie 320 tysięcy złotych. Dodatkowo, w związku z pracami przy budowie szerokopasmowego internetu, chodniki na ul. Granicznej, Szkolnej oraz Północnej są przywracana do pierwotnego stanu.

Wszystkie prace związane z remontem chodników mają zostać ukończone przed końcem roku, choć wszystko zależy od warunków pogodowych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Chodniki mogą być oblodzone Uwaga! Chodniki mogą być oblodzone

Na terenie miasta prowadzone są remonty dróg Na terenie miasta prowadzone są remonty dróg

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Stanislaw10.12.2012 19:13

Sukces Urzedu Miasta ,po dwóch latach udało się zakończyć remont mostu na ul. Kasztanowej choć był gotowy 2-tygodnie temu to dzisiaj zostal otwarty.BRAWO URZĘDASY!!! ,

Babolo10.12.2012 9:21

Remontują źle - nie remontują źle ludzie puknijcie się.

zły09.12.2012 6:27

Co jeszcze remontują? Szczególnie Bzie!

Mieczysław08.12.2012 14:23

Tyle pieniędzy wydają a deficyt się szykuje. Przecież by sobie nóg nie połamali.

Stanislaw08.12.2012 12:52

Co jest z mostem na ul. kasztanowe.od 2-tygodni gotowy i dalej zamknięty.jak zwykle Moszczenice mają głeboko w d.....e !!!t to nie Bzie !!! pana Janeckiego.Pani naczelnik .Pilarska powinna sie pani wstydzic ,za takie zarządzanie ,a przecież jest pani z Moszczenicy. Skandal!!!.

Gość08.12.2012 11:55

Na małopolskiej też rozpoczynają remont chodnika. Wiadomo grudzień, najlepszy okres na remonty.

Gość08.12.2012 10:03

W Naszym mieście przeważają chodniki z dwóch stron jezdni a czemu by nie zrobić z jednej strony scieżki rowerowej z prawdziwego zdarzenia Jastrzębie miało by się czym pochwalić

Pokaż wszystkie opinie (14)