Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
2 stycznia 2013

17-latek napadł na staruszkę. Grozi mu 12 lat więzienia

17-latek napadł na staruszkę. Grozi mu 12 lat więzienia
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policja zatrzymała 17-latka, który we wtorek napadł na 74-letnią kobietę po czym zabrał jej torebkę, w której były dokumenty, telefony komórkowe i portfel z pieniędzmi. Młodemu mężczyźnie grozi 12 lat więzienia.

Rozbój miał miejsce na ulicy Rybnickiej. 17-letni jastrzębianin napadł na idącą chodnikiem kobietę. 74-latka upadła i uderzyła głową o asfalt. Na szczęście nic jej się nie stało.

- Napastnik został zatrzymany chwilę po zdarzeniu przez wezwanych na miejsce policjantów. Był agresywny, probując uniemozliwić stróżom prawa przeprowadzenie czynnośc - informuje policja.

Nastolatek usłyszał już zarzut. Jego dalszy los zależy od decyzji prokuratora i sądu. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
x03.01.2013 9:51

telefony komórkowe ?
Nieźle się powodzi ludziom starszym, a wszyscy narzekają że taka bieda.

wielebny02.01.2013 11:49

Najpierw dowód teraz cała torebkę ale co tam najważniejsze "Rób ta co chce ta"