Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
25 lutego 2013

Jastrzębianie chcą koncertów w hali widowiskowej

Jastrzębianie chcą koncertów w hali widowiskowejKoncert zespołu Perfect we wrześniu 2011
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Otwarcie nowej hali widowiskowo-sportowej nastąpiło w roku 2011. Od tamtej pory odbyło się w niej tylko kilka koncertów. Jastrzębianie zgodnie twierdzą, że imprezy powinny odbywać się tam częściej.

Do apelu mieszkańców naszego miasta przyłączył się radny Norbert Małolepszy, który wysłał w tej sprawie interpelację do prezydenta miasta.

- Dlaczego imprezy kulturalne, koncerty w naszym mieście nie są organizowane w hali widowiskowo-sportowej, tylko w kinie "Centrum" czy w Domu Zdrojowym? - pytał Małolepszy.

Od otwarcia nowej hali widowiskowo-sportowej, czyli od września 2011, odbyły się tam trzy koncerty. Jako pierwszy wystąpił zespół Perfect (koncert z okazji otwarcia hali). W styczniu 2012 miał tam miejsce finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W marcu 2012 odbył się pierwszy biletowany koncert - wtedy zagrał Dżem.

- Zarządzający obiektem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji jest otwarty na propozycje agencji kulturalnych, które zainteresowane byłyby wynajmem obiektu w celu organizacji imprez kulturalnych biletowanych - odpowiada wiceprezydent Krzysztof Baradziej.

30 maja tego roku z okazji 50-lecia nadania praw miejskich naszemu miastu w hali zaplanowano koncerty Natalii Niemen i Meteo oraz koncert Muzyki Gospel organizowany przez Kościół Zielonoświątkowy. Wstęp na oba koncerty będzie darmowy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: hala produkcyjna zamiast kopalni JSW: hala produkcyjna zamiast kopalni

Zakończył się remont parkingu przy ul. Podhalańskiej Zakończył się remont parkingu przy ul. Podhalańskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (45)
Norbert Małolepszy26.02.2013 21:21

http://www.bip.jastrzebie.pl/dokument.php?iddok=33438&idmp=3336&r=o 
Pod tym linkiem można zapoznać się z moją interpelacją w sprawie m.in. koncertów na hali widowiskowej. Informuję jeszcze raz, że chodzi mi o imprezy biletowane.

do Adam26.02.2013 18:51

no to jedź do wszystkich miast na te fajne koncerty - n.p. do hali w Rybniku, albo do hali w Wodzisławiu :DDDDDDD

Adam26.02.2013 16:46

We wszyskich miastach dookoła Jastrzębia co chwilę jakieś fajne koncerty. Nie tylko rokowe ale także folkowe,punkowe, z poezją śpewaną. U nas nic. Szkoda gadać. Do Pszowa wytarczy pojechać i zobaczyć jak tam działa MOK. W Jastrzebiu jak zwykle nic nigdy się nie opłaca. Ważne że Janecki z siebie zadowolony.

do Gość 26.02.2013 9:5026.02.2013 10:25

nie obrażaj ludzi i nie opowiadaj bzdur jak nie masz zielonego pojęcia o temacie dyskusji

Gość26.02.2013 9:50

Dobrze, że na forum znalazł się ktoś myślący, w pełni popieram wypowiedzi mk . Ludzie chyba nie zdają sobie sprawy jakie koszty są związane z koncertami gwiazd. Każdy z nas płaci podatki ale nie chciałbym żeby szły na napełnianie kieszeni artystom. Ciekawe czy nasi ciągle marudzący mieszkańcy będą zadowoleni, gdy zamiast remontów dróg, utrzymania szkół, przedszkoli, opieki zdrowotnej, czystości w mieście itp. będą mieli w zamian co miesiąc darmowy koncert mega gwiazdy. Przecież to jest jeden budżet i jedne pieniądze więc albo... albo. A co do pana Małolepszego to kto jak nie radny powinien wiedzieć dlaczego nie da się zaplanować z wyprzedzeniem koncertu na hali? (co związane jest to z terminarzem rozgrywek sportowych). Wystarczy zasięgnąć opinii u gospodarzy obiektu a nie robić ludziom wody z mózgu wykorzystując, że są niedoinformowani.

bum bum26.02.2013 9:30

Grodecki wpływy i basta. niestety. Czego się spodziewamy jak prezydenci nie mają pomysłu na nic w tym mieście. qltura qleje

Mario26.02.2013 8:40

Fajna sie z tego zrobiła dyskusja. Różne głosy, nie ma jakiegoś chamskiego opluwania sie nawzajem jak na większości forum. Świadczy to też o portalu jastrzebieonline.pl

Pokaż wszystkie opinie (45)