Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 lutego 2013

Pościg za pijaną kobietą, która zignorowała policję

Pościg za pijaną kobietą, która zignorowała policję
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Ponad 4 promile alkoholu miała w organizmie 36-latka, która golfem uciekała przed policją. Pijana kobieta została zatrzymana po krótkim pościgu na ulicy Zielonej.

W poniedziałek w nocy na ulicach naszego miasta rozegrał się pościg za pijaną kierującą. Przed godziną 1:00 policjanci otrzymali informację o nietrzeźwych osobach, które po opuszczeniu jednego z lokali znajdującego się przy ulicy Arki Bożka wsiadły do volkswagena golfa.

- Funkcjonariusze udali się w tamtym kierunku i już po chwili zauważyli pojazd. Siedząca za kierownicą 36-latka zignorowała policyjne sygnały nakazujące jej zatrzymanie samochodu omal nie taranując przy tym nieoznakowanego radiowozu. Ucieczka pijanej kobiety nie trwała jednak zbyt długo i już po kilku minutach kryminalni zatrzymali golfa - relacjonują policjanci.

Po zatrzymaniu okazało się, że mieszkanka Jastrzębia nie dość, że jest kompletnie pijana, to ma już na koncie dwa sądowe zakazy, wydane w związku z jazdą po "kielichu".

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kobiety. Okazało się, że 36-latka miała ponad 4 promile alkoholu. O dalszym losie jastrzębianki wkrótce zdecyduje sąd. Za lekceważenie sądowego wyroku grozi jej 3-letni pobyt w więzieniu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Artór26.02.2013 9:47

Pozbawić obywatelstwa i wysłać na Madagaskar!

renoma25.02.2013 20:09

E Bohun coś ty taki nieludzki, może pani ma słabość do kielicha.

Bohun25.02.2013 14:26

Zamknąć ją w pace z "wygłodniałymi" recydywistami. Dla takiej patologii nie ma litości. 36 letnia lumpiara !!!