Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 lutego 2013

Jastrzębie promowało się na targach w Łodzi

Jastrzębie promowało się na targach w Łodzi
fot. UM Jastrzębie

Od 22 do 24 lutego w Łodzi trwały Targi Regionów Turystycznych "Na styku kultur". Nasze miasto również miało tam swoje stoisko.

Jastrzębie-Zdrój widoczne było na wspólnym stoisku Śląskiej Organizacji Turystycznej "Śląskie. Pozytywna Energia". Stoisko to zostało wyróżnione jako Najlepszy Wystawca Targów na Styku Kultur 2013.

Podczas trzech dni targów pojawiło się ponad 120 wystawców z Polski i zagranicy. Wśród wystawców znaleźć można było instytucje samorządowe i lokalne ze wszystkich regionów Polski, atrakcje turystyczne, uzdrowiska i sanatoria i ośrodki SPA, a także obiekty turystyczne i noclegowe oraz bogatą ofertę agroturystyki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Fascynujące Indiochiny: Odkryj Wietnam i Kambodżo Fascynujące Indiochiny: Odkryj Wietnam i Kambodżo

Wyjazdowa porażka GieKSy. ŁKS 2:0 GKS Wyjazdowa porażka GieKSy. ŁKS 2:0 GKS

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
welcome in Jastrzebie26.02.2013 18:47

z naszych atrakcji turystycznych to chyba osiedle Morcinka zasługuje na najwiuększe polecenie! Mamy tu 3 pizzerie, 4 pijalnie piwa, pocztę, księgarnią i dwie Żabki! A turystów niezbyt dużo, mam nadzieję, że miasto wypromuje na targach atrakcje osiedla Morcinka!