Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
11 kwietnia 2013

Wiosną "Pola nadziei" zakwitną po raz szósty

Wiosną "Pola nadziei" zakwitną po raz szósty

Na wiosnę rusza kolejna edycja "Pól nadziei". Datki będą zbierane w okolicach jastrzębskich kościołów w niedzielę 21 kwietnia.

Już od 2007 roku na terenie Jastrzębia-Zdroju zbierane są pieniądze na Domowe Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza. W tym roku kwesta prowadzona będzie 21 kwietnia w okolicach kościołów w godzinach od 8:00 do 18:00. Wolontariuszami zbierającymi pieniądze będą uczniowie jastrzębskich szkół. 

Akcja "Pola nadziei" rozpoczyna się jeszcze jesienią. W okolicach 4 października (Międzynarodowego Dnia Opieki Hospicyjnej) w specjalnie wybranych do tego miejscach, np. w Jastrzębiu na ulicy Piłsudskiego przy skrzyżowaniu obok urzędu miasta, sadzone są żonkile - symbol akcji. Na wiosnę, gdy zakwitają podczas zbiórki pieniędzy przypominają przechodnią o chorych korzystających z usług hospicjum.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębskie Pola Nadziei w wiosennej krasie Jastrzębskie Pola Nadziei w wiosennej krasie

Hojni jastrzębianie. Zebrano 38 853, 11 zł Hojni jastrzębianie. Zebrano 38 853, 11 zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość11.04.2013 11:04

To się właściciele kwiaciarni znowu ucieszą, będzie darmowy towar.