Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
11 kwietnia 2013

Śmiertelny wypadek w jednej z kopalń JSW

W kopalni "Budryk" w Ornontowicach należącej do Jastrzębskiej Spółki Węglowej doszło w czwartek do śmiertelnego wypadku.

29-letni nadgórnik zatrudniony przez firmę zewnętrzną zginął podczas prac przy głębieniu szybu VI. Do zdarzenia doszło o godz. 11:12 na głębokości około 1190 m.

Jak informuje portal nettg.pl, nadgórnik nadzorował prace przy głębieniu szybu będąc na jego dnie. - Zgon nastąpił prawdopodobnie w wyniku uderzenia drabinką służącą do wchodzenia do kubła transportującego pracowników - czytamy w portalu.

Mężczyzna pracował od 2005 r. Był żonaty. Przyczyny wypadku bada komisja złożona z przedstawicieli nadzoru górniczego, Państwowej Inspekcji Pracy i prokuratury.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zapalenie metanu w kopalni JSW. Ranni górnicy Zapalenie metanu w kopalni JSW. Ranni górnicy

JSW nie wypłaci dywidendy za 2019 rok JSW nie wypłaci dywidendy za 2019 rok

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
do górnik g-612.04.2013 14:31

szkoda chopa to nie piekarnia