Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°12°
TEB
11 kwietnia 2013

Śmiertelny wypadek w jednej z kopalń JSW

W kopalni "Budryk" w Ornontowicach należącej do Jastrzębskiej Spółki Węglowej doszło w czwartek do śmiertelnego wypadku.

29-letni nadgórnik zatrudniony przez firmę zewnętrzną zginął podczas prac przy głębieniu szybu VI. Do zdarzenia doszło o godz. 11:12 na głębokości około 1190 m.

Jak informuje portal nettg.pl, nadgórnik nadzorował prace przy głębieniu szybu będąc na jego dnie. - Zgon nastąpił prawdopodobnie w wyniku uderzenia drabinką służącą do wchodzenia do kubła transportującego pracowników - czytamy w portalu.

Mężczyzna pracował od 2005 r. Był żonaty. Przyczyny wypadku bada komisja złożona z przedstawicieli nadzoru górniczego, Państwowej Inspekcji Pracy i prokuratury.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Precz z nepotyzmem, kolesiostwem i mobbingiem w JSW" "Precz z nepotyzmem, kolesiostwem i mobbingiem w JSW"

JSW będzie szukać węgla w lubelskiem JSW będzie szukać węgla w lubelskiem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
do górnik g-612.04.2013 14:31

szkoda chopa to nie piekarnia