Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
 2°-1°
21 kwietnia 2013

Zawierucha na 17. miejscu w maratonie warszawskim

Damian Zawierucha uplasował się na 17. miejscu w kategorii open podczas Orlen Warsaw Marathon. Wśród wszystkich startujących Polaków znalazł się na szóstym miejscu. Bieg wygrał Etiopczyk Iemma Sisay Kasaye.

Ponad 42-kilometrowy bieg jastrzębianin przebiegł w czasie 2:31:29. To dało mu 17. miejsce w klasyfikacji generalnej i czwarte w swojej kategorii wiekowej.

Podium, jak można było się spodziewać, przypadło dla zawodników z Afryki. Złoto Orlen Warsaw Marathon wywalczył Etiopczyk Iemma Sisay Kasaye z czasem 2:09:02. Na drugim stopniu podium stanął Kenijczyk Elias Kemboi, a na trzecim pochodzący z Maroka Jaouad Gharib.