Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
6 maja 2013

Trzej nowy zawodnicy w JKH GKS Jastrzębie

Trzej nowy zawodnicy w JKH GKS Jastrzębie
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Trójka nowych zawodników będzie broniła barw JKH GKS Jastrzębie w nadchodzącym sezonie. Są to: Bartłomiej Bychawski, Daniel Minge i Dawid Zabolotny.

Pierwszym zawodnikiem jest Bartłomiej Bychawski, który podpisał dwuletni kontrakt. Obrońca grał już w Jastrzębiu w sezonie 2010/2011. W ubiegłym roku bronił barw HC GKS Katowice, gdzie strzelił 3 gole i zaliczył 9 asyst.

Nowym napastnikiem jest Daniel Minge, który również zdecydował się na pozostanie w Jastrzębiu przez 3 lata. W poprzednim sezonie grał w Neście Karaweli Toruń. Zespół jednak wycofał się z rozgrywek i zawodnik zdążył rozegrać jedynie 12 meczów.

Miejsce Ramona Sopko zastąpi młody bramkarz Dawid Zabolotny. Zawodnik grał ostatnio w I-ligowym SMS-ie Sosnowiec. Był również podstawowym bramkarzem reprezentacji Polski U-20, która w grudniu 2012 podczas Mistrzostw Świata wywalczyła awans do dywizji IA. Bramkarz związałem się z klubem na 3 lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!