Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
29 maja 2013

Wszechnica Edukacyjna funkcjonuje już 5 lat

W Domu Zdrojowym odbędzie się okazji 5-lecia Wszechnicy Edukacyjnej uroczyste spotkanie, które zaplanowano na 11 czerwca. W trakcie obchodów dla zaproszonych gości wykład wygłosi prof. dr hab. Anna Siwik.

Gala rozpocznie się o godzinie 14:00 a w trakcie jej trwania wręczone zostaną dyplomy absolwentom Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii. Zaprezentowana zostanie także działalność Wszechnicy Edukacyjnej Uniwersytetu Otwartego AGH.

Otwarta w 2008 roku Wszechnica powstała z inicjatywy Teresy Bac i Marii Somerlik. Do dziś działa ona w formie społecznej. Udział w wykładach mogą brać wszyscy bez względu na wiek, wykształcenie i doświadczenia praktyczne. 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!