Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
7 czerwca 2013

Ratownicy z kopalni Borynia znowu najlepsi

Ratownicy z kopalni Borynia znowu najlepsi
fot. Agnieszka Materna / JSW

Drużyna ratowników górniczych z kopalni Borynia-Zofiówka-Jastrzębie "Ruch Borynia" wygrała Zawody Ratownictwa Górniczego kopalń JSW o Puchar Prezesa JSW. Pierwsza i druga drużyna pojadą na Centralne Zawody Drużyn Ratowniczych.

Zawody odbyły się 5 i 6 czerwca w Okręgowej Stacji Ratownictwa Górniczego w Wodzisławiu Śląskim. Rozegrano 3 konkurencje: symulowana akcja ratownicza, pierwsza pomoc przedmedyczna oraz mechanika sprzętu ratowniczego.

- Po raz pierwszy wszystkie konkurencje zostały przeprowadzone w oparciu o regulamin zbliżony do ustaleń obowiązujących w zawodach międzynarodowych. Identyczne zasady będą obowiązywały również podczas Centralnych Zawodów Drużyn Ratowniczych, które odbędą się we wrześniu - informuje JSW.

Na pierwszym miejscu znaleźli się ratownicy z "Ruchu Borynia", a na drugim drużyna z KWK Pniówek. Oba zespoły będę reprezentować Jastrzębską Spółkę Węglową na zawodach centralnych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

JSW rozważa (znowu) emisję akcji JSW rozważa (znowu) emisję akcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!