Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
18 czerwca 2013

Paweł Rusek z wizytą u niepełnosprawnych siatkarzy

Paweł Rusek z wizytą u niepełnosprawnych siatkarzy
fot. R. Cebula / UM Jastrzębie

Były siatkarz Jastrzębskiego Węgla odwiedził uczniów Zespołu Szkół nr 9. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach programu "Siatkówka dla wszystkich".

17 czerwca w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 9 libero Lotosu Trefla Gdańsk spotkał się z młodymi siatkarzami. Spotkanie zorganizowało Stowarzyszenie Klub Sportowy "Jastrzębie-Borynia", które od 2011 roku tworzy drużyny dla osób niepełnosprawnych fizycznie i intelektualnie. Celem projektu jest zintegrowanie społeczności regionalnej osób niepełnosprawnych poprzez wspólne granie w siatkówkę.

- Tutaj do sportu trzeba podejść głównie na zasadzie zabawy. Takie spotkania to nie tylko okazja do pogrania, ale także do rozmowy i pogadania o profesjonalnej siatkówce - powiedział po spotkaniu Paweł Rusek.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Trener "Jastrzębskiego Węgla" odchodzi Trener "Jastrzębskiego Węgla" odchodzi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Antykret19.06.2013 22:51

A ja bym powiedział coś ponadto: STOP DLA MARNOTRAWIENIA PIENIĘDZY NA PRZEDWCZESNE EMERYTURY KRETÓW ZA CIĘŻKĄ PRACĘ CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA! Całe społeczeństwo robi ściepę na lebrowanie kretów i mundurowych przed pięćdziesiątką.

fgh19.06.2013 21:56

może się pomyliłem z czasem, ale to nie kompromitacja http://www.archiwum.jastrzebskiwegiel.pl/wyjatkowi_goscie,a334.html 

Michał Pomorska19.06.2013 17:17

Brawo Rusek ! fgh nie kompromituj sie stwierdzeniem , że w okolicach sierpnia ale 2012 roku ! STOP DLA MARNOTRAWIENIA PIENIĘDZY NA SIATKE ZA MOJĄ CIĘŻKĄ PRACĘ GÓRNIKA !

mk18.06.2013 22:41

Rusek to wporzo gosć,

fgh18.06.2013 22:07

Jakbyś nie wiedział w zeszłym roku cała drużyna odwiedziła niepełnosprawnych, w okolicach sierpnia, więc się zamknij ciemnogrodzi 4ligowy.

Gość18.06.2013 13:18

Musiał przyjechać Rusek,bo z naszej zgniłej pomarańczy zawodnicy mają w dupie kibiców.