Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
19 czerwca 2013

Znak na Popiełuszki zniknął. Można już parkować

Znak na Popiełuszki zniknął. Można już parkować
fot. Justyna Zguda / jastrzebieonline.pl

Kontrowersyjny znak zakazu parkowania postawiony na ulicy Popiełuszki został już usunięty. Teraz samochody mogą parkować przy kościele, bez obaw o otrzymanie mandatu.

Niedawno informowaliśmy o sprawie kontrowersyjnego znaku, który znajduje się przy ulicy Popiełuszki. Według niego, samochody stojące na przykościelnym parkingu oraz na jezdni, były postawiona nie zgodnie z zasadami ruchu drogowego.

Na początku czerwca Zespół ds. Organizacji Ruchu rozpatrzył sprawę znaku i postanowił, że zostanie on usunięty.

- Pozwoli to kierowcom parkować po tej (lewej - przyp. red.) stronie jezdni pod warunkiem zachowania pozostałych przepisów prawa o ruchu drogowym tj. odległość od przejścia dla pieszych min. 10 m i pozostawienia przejazdu jadących prawą stronę jezdni - informuje Urząd Miasta.

Zobacz też: Kontrowersyjny znak na ulicy Popiełuszki

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
Gość30.06.2013 14:50

wprowadzacie błąd. znak nadal stoi,

Ptasznik do ptaszyny21.06.2013 10:34

Nie wprowadzaj w błąd ludzi. Po lewej stronie drogi znak został zdjęty.

ptaszyn21.06.2013 7:45

Jechałem w dniu 20.o6.2013 ok godz.10 i znak sobie stał,a co!

Baflo do billy20.06.2013 9:50

Żółć, żółć i jeszcze raz żółć. Jak stał znak źle było, a jak nie ma to też źle, bo pewnie dlatego, że znalazł się ktoś skuteczny.

billy20.06.2013 9:21

Znowu radny zwany "pytaczem" namieszał. Znaku nie ma ale jak któryś zatrzyma samochód w tym miejscu sam bedę dzwonił na policje lub straż miejską i pilnował aby wykonali czynnosci służbowe.Zatrzymanie samochodu na odcinku drogi przy tak stromym podjeżdzie zawsze bedzie stwarzało utrudnienie w ruchu lub blokowało przejscie pieszych po chodniku. Skandalem jest fakt , ze urzędnicy ulegają populistom.

Zyga19.06.2013 18:26

Nie zapominać że Zespół ds. Organizacji Ruchu to urzędnicy UM, a nie warszawki i to tu rodzą się idiotyczne pomysły z nieprzemyślanym oznakowaniem. Z tego co wiem batalia o zlikwidowanie tego znaku trwała blisko 3 miesiące i wygrana jest efektem działań jednego z radnych.

mk19.06.2013 17:25

1,5 miliarda w budzecie Vincent z Tuskiem zapisali przychodów z mandatów drogowych i to jest realizowane na różne sposoby. Jedyne co Tusk i Vincent POtrafią to skubanie obywateli na wszelkie możliwe sposoby.

Pokaż wszystkie opinie (12)