Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
23 lipca 2013

Bezdomny włamał się i ukradł rzeczy za 10 tys. zł

Bezdomny włamał się i ukradł rzeczy za 10 tys. zł
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Policjanci zatrzymali bezdomnego, który włamał się do domku jednorodzinnego gdzie ukradł przedmioty o wartości 10 000 zł. Pomimo dozoru policyjnego, jaki został na niego nałożony mężczyzna jeszcze tego samego dnia włamał się do sklepu.

Pod koniec zeszłego tygodnia funkcjonariusze zostali wezwani do jednego z domków jednorodzinnych na ulicy Dąbrowskiego. Powodem wezwania było włamanie. Okazało się, że sprawca ukradł biżuterię, aparat fotograficzny, monety kolekcjonerskie, alkohol i inne przedmioty o łącznej wartości około 10 000 złotych. Jak ustalili policjanci, przestępstwa dokonał 47-letni bezdomny. Część skradzionych przedmiotów znaleziono przy nim, reszta została przez niego ukryta w pustostanie, w którym mieszkał oraz w pobliskich krzakach.

Prokurator zdecydował, że mężczyzna zostanie objęty dozorem policyjnym. Nie przeszkodziło to jednak bezdomnemu jeszcze tego samego dnia włamać się sklepu. Jego łupem padło tym razem 5 zapalniczek. Przybyli na miejsce policjanci znaleźli go za ladą, za którą schował się licząc, że w ten sposób uniknie aresztowania.

- Mężczyzna miał w organizmie ponad dwa promile. W związku z tym, że 47-latek dopuścił się przestępstw w warunkach tzw. recydywy, grozi mu teraz kara nawet 15 lat pozbawienia wolności - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
zołza z zofiówki25.07.2013 9:05

Scenariusz na dobrą komedię pt.,,Co mi zrobisz jak mnie złapiesz II ,,

emeryt23.07.2013 23:31

młode ręce jak na 47 latka :P

Gienek Keczup23.07.2013 17:22

Co za hardcorowy typ

gość23.07.2013 16:28

bezdomny Janek?

bzzzzz23.07.2013 12:32

heheh wczasy pod gruszą

almar23.07.2013 11:48

nooo i 15 lat bedzie miał nocleg