Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
23 lipca 2013

Bezdomny włamał się i ukradł rzeczy za 10 tys. zł

Bezdomny włamał się i ukradł rzeczy za 10 tys. zł
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Policjanci zatrzymali bezdomnego, który włamał się do domku jednorodzinnego gdzie ukradł przedmioty o wartości 10 000 zł. Pomimo dozoru policyjnego, jaki został na niego nałożony mężczyzna jeszcze tego samego dnia włamał się do sklepu.

Pod koniec zeszłego tygodnia funkcjonariusze zostali wezwani do jednego z domków jednorodzinnych na ulicy Dąbrowskiego. Powodem wezwania było włamanie. Okazało się, że sprawca ukradł biżuterię, aparat fotograficzny, monety kolekcjonerskie, alkohol i inne przedmioty o łącznej wartości około 10 000 złotych. Jak ustalili policjanci, przestępstwa dokonał 47-letni bezdomny. Część skradzionych przedmiotów znaleziono przy nim, reszta została przez niego ukryta w pustostanie, w którym mieszkał oraz w pobliskich krzakach.

Prokurator zdecydował, że mężczyzna zostanie objęty dozorem policyjnym. Nie przeszkodziło to jednak bezdomnemu jeszcze tego samego dnia włamać się sklepu. Jego łupem padło tym razem 5 zapalniczek. Przybyli na miejsce policjanci znaleźli go za ladą, za którą schował się licząc, że w ten sposób uniknie aresztowania.

- Mężczyzna miał w organizmie ponad dwa promile. W związku z tym, że 47-latek dopuścił się przestępstw w warunkach tzw. recydywy, grozi mu teraz kara nawet 15 lat pozbawienia wolności - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
zołza z zofiówki25.07.2013 9:05

Scenariusz na dobrą komedię pt.,,Co mi zrobisz jak mnie złapiesz II ,,

emeryt23.07.2013 23:31

młode ręce jak na 47 latka :P

Gienek Keczup23.07.2013 17:22

Co za hardcorowy typ

gość23.07.2013 16:28

bezdomny Janek?

bzzzzz23.07.2013 12:32

heheh wczasy pod gruszą

almar23.07.2013 11:48

nooo i 15 lat bedzie miał nocleg