Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 października 2013

Biegacze KB MOSiR w Maratonie Kukuczki

Biegacze KB MOSiR w Maratonie Kukuczki
fot. Goran Bogicevic / photoxpress

W miniony weekend zawodnicy z jastrzębskiego klubu biegacza MOSiR wzięli udział w Maratonie Kukuczki, w Dolinie Trzech Stawów (Katowice). Na starcie pojawiło się 368 biegaczy oraz zawodników Nordic Walking z całej Polski.

Dagmara Dziuk przebiegła trasę 42 kilometrów w czasie 3:18:10 i zajęła wśród kobiet 4. miejsce. Grzegorz Szulik ten sam dystans pokonał w 2:52:27, tym samym plasując się na 6. miejscu. W biegu brał jeszcze udział Rafał Zieliński, który na metę przybiegł po 3 godzinach i 17 sekundach.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Zdziwiony 29.10.2013 14:54

Czy 368 biegaczy to członkowie klubu biegacza z Jastrzębia? Tak wynika z informacji. W dodatku "Dagmara Dziuk przebiegła trasę 42-stu kilometrów w czasie 3:18:10 ..." Czy używała jakiś dopalaczy typu silnik rakietowy ? Do tej pory nie było możliwe przebiegnięcie 42-stu kilometrów w takim czasie. Choć 42 kilometry najlepsi przebiegną w podanym czasie.

Spacerowicz26.10.2013 19:37

Skate park został pięknie pomalowany przez graficiarzy. Naprawdę ładnie. Proszę o ciąg dalszy. Ciekawa jestem czy to zabawa tzw. oddolna czy wcześniej twórcy wystąpili i otrzymali na to zgodę. I nie pytam złośliwe tylko z apelem do MOSiR aby wspomogła ten pomysł dając parędziesiąt złotych na farby. Nadchodzą szare dni. Potem będzie biało. A niezwykle kolorowe, radosne malunki będą cieszyć oko. Mnie bardziej podoba się prawy rysunek. Lewy choć z ładnie dobranymi kolorami jest tradycyjny w graficiarskich standardach. A może jeszcze uda się pomalować boki?