Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
25 października 2013

Ukradli pokrywę studzienki kanalizacyjnej

Ukradli pokrywę studzienki kanalizacyjnej
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W czwartek, 24 października, w ręce policjantów wpadła dwójka mężczyzn, która ukradła pokrywę studzienki kanalizacyjnej. Jej wartość wyceniono na 500 zł, chociaż w skupie złomu złodzieje dostaliby za nią 50 zł.

Wczoraj, po godzinie 13:00, podczas patrolowania ulicy Północnej policjanci zauważyli dwóch mężczyzn, którzy wieźli na wózku pokrywę studzienki kanalizacyjnej. Początkowo 45- i 41-latek twierdzili, że pokrywę znaleźli na trawie, ale ostatecznie przyznali się do kradzieży.

- Wartość mienia wyceniono na kwotę blisko 500 złotych. Jak się okazało, mężczyźni nie po raz pierwszy połasili się na pokrywę studzienki i doskonale wiedzieli, że za ważący prawie 80 kilogramów przedmiot, w punkcie skupu złomu otrzymają zaledwie 50 złotych - informuje policja.

Jastrzębianie trafili do aresztu, gdzie zostanie im postawiony zarzut kradzieży. Grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodziej alkoholu wpadł na gorącym uczynku Złodziej alkoholu wpadł na gorącym uczynku

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
...28.10.2013 20:28

I do Zielińskich...

do do rajski28.10.2013 12:19

sory, z kg mięsa można zrobić obiady na 3 dni dla trzyosobowej rodziny, a z twojej tańszej pizzy jedną przekąskę dla trzyosobowej rodziny.

do do rajski28.10.2013 10:15

nie opowiadaj, ze taniej jest kupić pizzę niż gotować, pizza duża kilkanaście zł, kilo mięsa wieprzowego - 13, ziemniaki 2zł/kg, z tego można zrobić 3 obiady dla trzyosobowej rodziny. A pizzą trzyosobowa rodzina nie naje się nawet raz.

xxx26.10.2013 12:06

To wina skupów złomu, co nie widzą co to jest - wpadniecie w taką dziurę może grozić śmiercią lub kalectwem - bezmózgowcy!!!

Gość25.10.2013 17:06

brawo policja! przynajmniej nikt w dziurze nie utknie

Do Rajski25.10.2013 15:03

Bida jest okropna, nie gotują bo taniej kupić pizzę, w promocji kupują po 30 kg mięsa i kilkadziesiąt puszek piwa (środa Carrefour).

rajski25.10.2013 13:06

No i o to im chodzilo. Czy nie widac ze bida w J-biu ludzie nie maja co jesc. Bezrobocie i bezdomnosc sie szerzy(biedronka na wroclawskiej-kto widzial ten wie)
A tak 5 lat w wiezieniu (jest jedzenie,spanie i dach nad glowa) ludzie to jednak mysla :-)

Pokaż wszystkie opinie (9)