Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 października 2013

Ukradli pokrywę studzienki kanalizacyjnej

Ukradli pokrywę studzienki kanalizacyjnej
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W czwartek, 24 października, w ręce policjantów wpadła dwójka mężczyzn, która ukradła pokrywę studzienki kanalizacyjnej. Jej wartość wyceniono na 500 zł, chociaż w skupie złomu złodzieje dostaliby za nią 50 zł.

Wczoraj, po godzinie 13:00, podczas patrolowania ulicy Północnej policjanci zauważyli dwóch mężczyzn, którzy wieźli na wózku pokrywę studzienki kanalizacyjnej. Początkowo 45- i 41-latek twierdzili, że pokrywę znaleźli na trawie, ale ostatecznie przyznali się do kradzieży.

- Wartość mienia wyceniono na kwotę blisko 500 złotych. Jak się okazało, mężczyźni nie po raz pierwszy połasili się na pokrywę studzienki i doskonale wiedzieli, że za ważący prawie 80 kilogramów przedmiot, w punkcie skupu złomu otrzymają zaledwie 50 złotych - informuje policja.

Jastrzębianie trafili do aresztu, gdzie zostanie im postawiony zarzut kradzieży. Grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
...28.10.2013 20:28

I do Zielińskich...

do do rajski28.10.2013 12:19

sory, z kg mięsa można zrobić obiady na 3 dni dla trzyosobowej rodziny, a z twojej tańszej pizzy jedną przekąskę dla trzyosobowej rodziny.

do do rajski28.10.2013 10:15

nie opowiadaj, ze taniej jest kupić pizzę niż gotować, pizza duża kilkanaście zł, kilo mięsa wieprzowego - 13, ziemniaki 2zł/kg, z tego można zrobić 3 obiady dla trzyosobowej rodziny. A pizzą trzyosobowa rodzina nie naje się nawet raz.

xxx26.10.2013 12:06

To wina skupów złomu, co nie widzą co to jest - wpadniecie w taką dziurę może grozić śmiercią lub kalectwem - bezmózgowcy!!!

Gość25.10.2013 17:06

brawo policja! przynajmniej nikt w dziurze nie utknie

Do Rajski25.10.2013 15:03

Bida jest okropna, nie gotują bo taniej kupić pizzę, w promocji kupują po 30 kg mięsa i kilkadziesiąt puszek piwa (środa Carrefour).

rajski25.10.2013 13:06

No i o to im chodzilo. Czy nie widac ze bida w J-biu ludzie nie maja co jesc. Bezrobocie i bezdomnosc sie szerzy(biedronka na wroclawskiej-kto widzial ten wie)
A tak 5 lat w wiezieniu (jest jedzenie,spanie i dach nad glowa) ludzie to jednak mysla :-)

Pokaż wszystkie opinie (9)