Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
5 listopada 2013

Samochód uruchomił alarm przeciwpożarowy

Samochód uruchomił alarm przeciwpożarowy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek na terenie jednego z pawilonów handlowych w centrum miasta włączył się alarm przeciwpożarowy. Na miejsce wezwano 3 zastępy straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 10:30. Straż Pożarna otrzymała sygnał, że w jednym z obiektów handlowych na alei Piłsudskiego wybuchł pożar. Do akcji gaśniczej wysłano 3 zastępy strażaków. 

Po dotarciu na miejsce wezwania, okazało się, że żadnego pożaru nie ma. Jak ustalili strażacy, jeden z samochodów dostarczających towar do sklepu podjechał zbyt blisko rampy załadunkowej i zadymił spalinami pomieszczenie. To uruchomiło czujkę, która automatycznie przekazała informacje o dużym zadymieniu Straży Pożarnej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Mieszkaniec05.11.2013 21:09

To się niestety zdarza wszędzie. Nie z winy kierowcy. Coś z tym trzeba zrobić. Tylko rozsądnie.