Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
5 listopada 2013

Samochód uruchomił alarm przeciwpożarowy

Samochód uruchomił alarm przeciwpożarowy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek na terenie jednego z pawilonów handlowych w centrum miasta włączył się alarm przeciwpożarowy. Na miejsce wezwano 3 zastępy straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 10:30. Straż Pożarna otrzymała sygnał, że w jednym z obiektów handlowych na alei Piłsudskiego wybuchł pożar. Do akcji gaśniczej wysłano 3 zastępy strażaków. 

Po dotarciu na miejsce wezwania, okazało się, że żadnego pożaru nie ma. Jak ustalili strażacy, jeden z samochodów dostarczających towar do sklepu podjechał zbyt blisko rampy załadunkowej i zadymił spalinami pomieszczenie. To uruchomiło czujkę, która automatycznie przekazała informacje o dużym zadymieniu Straży Pożarnej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W Moszczenicy palił się garaż W Moszczenicy palił się garaż

Pomnik Niepodległości im. Józefa Piłsudskiego  w Jastrzębiu Pomnik Niepodległości im. Józefa Piłsudskiego w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Mieszkaniec05.11.2013 21:09

To się niestety zdarza wszędzie. Nie z winy kierowcy. Coś z tym trzeba zrobić. Tylko rozsądnie.