Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
15 listopada 2013

We wtorek będzie można oddać krew

We wtorek będzie można oddać krew
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

19 listopada do Jastrzębia przyjedzie ambulans, w którym będzie można oddawać krew. Oprócz tego, krwiodawcy będą mogli przetestować alkogoogle.

Ambulans pojawi się we wtorek, na ulicy Podhalańskiej na parkingu sklepu LIDL, obok bramy wyjazdowej z Jastrzębskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji. Krew będzie można oddawać w godzinach 7:30 - 13:00.

W trakcie akcji poboru krwi, będzie można przetestować alkogoogle, czyli specjalne okulary, które mają imitować widziany świat, tak jakbyśmy byli pod wpływem alkoholu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzisiaj pomagamy oddając krew Dzisiaj pomagamy oddając krew

Strażnicy więzienni i straż miejska pomagają ludziom Strażnicy więzienni i straż miejska pomagają ludziom

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
8818.11.2013 19:54

mało kto oddaje krew bezinteresownie!!! i szczam na wszystkich którzy oddają krew żeby dostać wolny dzień a nie z myślą że komuś ona pomoże...

x17.11.2013 23:06

do . osocze z Twojej oddanej za darmo krwi może być sprzedawane za niezłą kasę koncernom farmaceutycznym, a tak poza tym ty nie masz wpływu na to co się z tą krwią dzieje.

.17.11.2013 20:36

krew oddajesz ludziom, a nie systemowi. Nie żebym Ci źle życzył, ale po domniemanym wypadku samochodowym sam wolał byś aby krwi dla ciebie nie zabrakło, zakładając oczywiście że z twoich pięciu litrów nie ubyło ponad dwa, bo w owym przypadku w zaświatku twoja krew już nie będzie miała dla nikogo żadnego znaczenia.

zdesperowany16.11.2013 16:59

Usunięcie zaćmy NFZ trzeba czekać trzy lata ... prywatnie od zaraz 3.500 zł. oddawać krew honorowo (za darmo) jeszcze trochę i będziemy oddawac narządy też "honorowo" a wybrańcy będą sobie je przeszczepiać. dgf Dlaczego NFZ nie pomaga tak bezinteresownie ludziom ? przeciez mogli by mieć tyle satysfakcji.. jak piszesz.... pomyśl ,system opieki jest stworzony dla bogatych!!!!! minister z "katarem" ląduje w rządowej klinice, a od Ciebie za wszczepienie protezy stawu biodrowego chcą 19.000 tys. złotych. Pracuję 31 lat ... mam dać za darmo krew/? nigdy!!!!!!!!! NFZ nie daje nic za darmo więc ..... ja też to p.........le

kubuc15.11.2013 22:30

nie bądźcie frajerami, skoro wam za wszystko każą płacić to i niech płacą wam, nie oddawajcie krwi za darmo, bo sami za darmo nic nigdy nie dostaniecie.

kubuc15.11.2013 21:24

a mi ktoś pomoze, jak będę chory, co? Nie, dostanę skierowanie do specjalisty i będę czekał rok na wizytę w ramach ubezpieczenia albo sobie zapłacę za prywatną wizytę. Czyli co? Kasę doją POdwójnie - w ubezpieczeniach, a potem za badania. No to skoro taki wolny rynek i prywatyzacja to niech za krew też płacą tak jak to jest na zachodzie. A nie wezmą za darmo i ... sprzedadzą jeszcze to gdzieś, cwaniaczki.

dfg15.11.2013 16:31

rasowy polaczek, pewnie gimnazjum skończyłeś kubucu !!! zapłatą jest satysfakcja że można komuś bezinteresownie pomóc!!!

Pokaż wszystkie opinie (8)