Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
25 listopada 2013

Pod wpływem narkotyków wjechał do rowu

Pod wpływem narkotyków wjechał do rowu
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

32-letni mężczyzna prowadził samochód będąc pod wpływem narkotyków. Swoją przejażdżkę zakończył w przydrożnym rowie. Mieszkańcowi Jastrzębia nic się nie stało.

W piątek wieczorem policjanci zostali wezwani na ulicę Okrzei, gdzie kierowca samochodu marki Opel Astra wjechał do rowu. Jak ustalili, przybyli na miejsce funkcjonariusze,  32-latkowi który kierował oplem nic się nie stało. 

Przeprowadzone na miejscu badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. W związku z jego dziwnym zachowaniem, policjanci przeprowadzili kolejny test, tym razem na obecność narkotyków. Okazało się, że jastrzębianin jest pod wpływem substancji odurzających. 

- Ostateczne wyniki znane będą po analizie krwi, która została pobrana do badań 32-latkowi. Za jazdę pod wpływem narkotyków  grozi mu kara 2 lat pozbawienia wolności - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
O26.11.2013 18:18

Astra...wszystkie ćpuny tym jeżdżą????pewnie ryja cieszył że kot idzie albo pies szczeka,choć nie wiadomo z czego się cieszył bo po wyrazie twarzy ciężko stwierdzić czy się śmiał z czegoś,z kogoś lub do kogoś...j****e ćpuny,potem problem z policją bo przecież to oni złamali prawo karząc go za narkotyki i to ich wina i to oni się uwzięli a potem głupie gadanie typu ''dlaczego nie łapią pijaków''...

a26.11.2013 12:16

Jak nie pijak to ćpun, aż strach jeździć do tego jeszcze ta chlapa, na znak protestu posiedzę w domu.

Mieszkaniec 26.11.2013 8:42

To nie może być wina nartkotyków czy innych substancji odurzających, przecież one " nie szkodzą", a ta cała akcja to tylko atak na amatorów zioła ;). Dobrze, że nikomu nie zrobił krzywdy

Gość25.11.2013 21:24

Zamyślił się, jak agent Tomek.

Gość25.11.2013 20:30

chyba na Olszowej to było a nie na Okrzei

Gość25.11.2013 14:12

ćpuny dalej będą mówić, że narkotyki są nieszkodliwe i że są ofiarami represji policyjnej,