Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
17 grudnia 2013

Zmian w składzie JKH GKS już nie będzie

Zmian w składzie JKH GKS już nie będzie
fot. JKH GKS Jastrzębie

Jest już ostateczny skład drużyny JKH GKS Jastrzębie. Jak informuje klub, na razie zmian w kadrze już się nie przewiduje. Nowi zawodnicy pojawić się mogą ewentualnie w czasie rozgrywek play-off. Ciągle nie wiadomo, kiedy hokeiści wznowią mecze.

Przypomnijmy, że w tym sezonie JKH opuścili: Petr Lipina, Robert Slipczenko, Daniel Minge, Bartłomiej Bychawski, Maciej Rompkowski oraz Ivo Kotaszka. Zawodnikami, którzy wzmocnili drużynę z Jastrzębia, w trakcie sezonu, są Przemysław Odrobny, Leszek Laszkiewicz, Grzegorz Pasiut oraz Patrik Flašar.

Skład JKH GKS Jastrzębie wygląda teraz następująco:

Bramkarze: Przemysław Odrobny, David Zabolotny, Kamil Feć
Obrońcy: Mateusz Bryk, Patryk Flašar, Kamil Górny, Adrian Labryga, Tomasz Pastryk, Mateusz Rompkowski, Mateusz Sordon, Miroslav Zatko
Napastnicy: Richard Bordowski, Mateusz Danieluk, Damian Kapica, Patryk Kogut, Richard Král, Tomasz Kulas, Leszek Laszkiewicz, Szymon Marzec, Łukasz Nalewajka, Radosław Nalewajka, Grzegorz Pasiut, Radek Prochazka, Szymon Sołtys, Maciej Urbanowicz, Jirzi Zdenek

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
osiem20.12.2013 16:05

Bez co najmniej 1 obrońcy na poziomie ciężko będzie powtórzyć wynik z poprzedniego sezonu

menel17.12.2013 12:42

oj cienko to widzę :(