Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
5 lutego 2014

Zderzenie trzech pojazdów na Rybnickiej

Zderzenie trzech pojazdów na Rybnickiej
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

4 lutego na skrzyżowaniu ulicy Rybnickiej z Dubielec doszło do zderzenia samochodów. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Do wypadku doszło we wtorek przed godziną 9:00. 23-letnia kobieta kierująca peugeotem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, jadącemu ulicą Rybnicką kierowcy ciężarówki. W wyniku zderzenia samochód ciężarowy uderzył w fiata punto, który znajdował się na przeciwległym pasie ruchu.

- W wyniku kolizji jedna z uczestniczek z urazem głowy trafiła do szpitala, jednak obrażenia okazały się niegroźne i po udzieleniu pomocy medycznej została zwolniona do domu - informuje policja.

23-latka, która spowodowała wypadek, została ukarana mandatem karnym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Młodzi jastrzębscy aktorzy najlepsi w Polsce Młodzi jastrzębscy aktorzy najlepsi w Polsce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!