Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
5 lutego 2014

Zderzenie trzech pojazdów na Rybnickiej

Zderzenie trzech pojazdów na Rybnickiej
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

4 lutego na skrzyżowaniu ulicy Rybnickiej z Dubielec doszło do zderzenia samochodów. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Do wypadku doszło we wtorek przed godziną 9:00. 23-letnia kobieta kierująca peugeotem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, jadącemu ulicą Rybnicką kierowcy ciężarówki. W wyniku zderzenia samochód ciężarowy uderzył w fiata punto, który znajdował się na przeciwległym pasie ruchu.

- W wyniku kolizji jedna z uczestniczek z urazem głowy trafiła do szpitala, jednak obrażenia okazały się niegroźne i po udzieleniu pomocy medycznej została zwolniona do domu - informuje policja.

23-latka, która spowodowała wypadek, została ukarana mandatem karnym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!