Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
Queens Chicken
11 lutego 2014

Spowodował kolizję z zakazem sądowym

Spowodował kolizję z zakazem sądowym
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W minioną niedzielę na skrzyżowaniu ulic Cieszyńskiej i Małopolskiej doszło do kolizji samochodów. Okazało się, że sprawca miał zakaz sądowy prowadzenia wszelkich pojazdów. Teraz grozi mu 3-letni pobyt w więzieniu.

Do zdarzenia doszło 9 lutego po godzinie 5:00. Na skrzyżowaniu ulic Cieszyńskiej i Małopolskiej zderzyły się dwa samochody. Wyjeżdżający z ulicy Małopolskiej 32-letni jastrzębianin nie udzielił pierwszeństwa jadącej ulicą Cieszyńską 22-latce. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Po przeszukaniu baz danych okazało się jednak, że 32-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju ma na swoim koncie sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów, który obowiązywał go do czerwca tego roku. Za zlekceważenie zakazu sądowego grożą mu teraz 3 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
krzysioor11.02.2014 15:48

Spowodować kolizję z zakazem sądowym to sztuka wielka!!!

gierek11.02.2014 13:38

przepraszam ale to jednak byl moj ojciec....

gierek11.02.2014 13:14

pewnie górnik

Gość11.02.2014 10:54

10 tysięcy grzywny i odstraszy się takich debili,