Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
16 lutego 2014

Pewne zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla w Gdańsku

Pewne zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla w Gdańsku
fot. Adrian Sawko / jastrzebieonline.pl

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla wywieźli z Gdańska komplet punktów. Sobotnie spotkanie z Lotosem Trefl Gdańsk zakończyło się zwycięstwem jastrzębian 3:0.

Pierwsza tercja zapowiadała wyrównaną grę. Po przerwie technicznej gdańszczanie wysunęli się na prowadzenie (11:7). Jastrzębianie mieli trudności z odrobieniem stron. Udało się to po drugiej przerwie technicznej kiedy to za sprawą Pajenka, Malinowskiego i Gerczyńskiego pomarańczowi zremisowali (20:20). Pierwszego setbola mieli jastrzębianie, ale gdańszczanie wybronili się. Później to gospodarze mieli podwójną szansę na zwycięstwo, ale ostatecznie set zakończył się zwycięstwem Jastrzębskiego Węgla.

Kolejna odsłona rozpoczęła się od wyrównanej walki (4:4). Jastrzębianie schodzili na pierwszą przerwę z jednopunktowym prowadzeniem. Kolejnych kilka punktów zdobył Michał Kubiak i siatkarze z Jastrzębia prowadzili już 15:9. Zawodnicy Lorenzo Bernardiego oddalali się punktowo od swoich rywali. Set zakończył się blokiem pomarańczowych (15:25).

Trzecią partię jastrzębianie zaczęli od prowadzenia, które jak się okazało utrzymało się już do końca spotkania. Jastrzębski Węgiel powiększał swoją przewagę i wygrał ten set 25:17, a cały mecz 3:0.

LOTOS Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 0:3 (27:29, 15:25, 17:25)

LOTOS Trefl Gdańsk: Żaliński, Łomacz, Wierzbowski, Jarosz, Gawryszewski, Zajder, Rusek (libero) oraz Milczarek, Stolc, Ratajczak, Stępień

Jastrzębski Węgiel: Łasko, Gierczyński, Pajenk, Masny, Kubiak, Bontje, Wojtaszek (libero) oraz Malinowski, Marechal, Van de Voorde, Jarmoc, Filippov

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
?18.02.2014 11:01

ty nie jesteś z Bzia, tylko z kieleckiego.

Jonek z Bzia18.02.2014 8:25

Dajta nowe kloskocze okolicznościowa!

John17.02.2014 16:31

10 wygrana z rzędu! Może tak MP na 10 rocznice ostatniego?