Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°17°
Eko Okna
9 kwietnia 2014

Pijany kierowca złapany dzięki reakcji jastrzębianki

Pijany kierowca złapany dzięki reakcji jastrzębianki
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Dzięki reakcji mieszkanki Jastrzębie w ręce policji wpadł pijany mężczyzna, który jadąc swoim samochodem uderzył w inny pojazd i uciekł z miejsca zdarzenia.

Wszystko działo się w poniedziałek późnym wieczorem na ulicy Wielkopolskiej. - Z relacji kobiety, która rozmawiała z oficerem dyżurnym wynikało, że podczas wjeżdżania na parking, kierowca daewoo tico uderzył w zaparkowanego prawidłowo nissana, po czym jak gdyby nigdy nic wyszedł z auta i wraz z pasażerką udał się do pobliskiego baru - informuje policja.

Kierowcą tico okazał się 47-letni jastrzębianin. Zarówno on, jak i pasażerka byli pijani. Mężczyzna miał w organizmie blisko 3 promile, z kolei kobieta ponad promil. O dalszym losie jastrzębianina zdecyduje sąd. Grozi mu utrata prawa jazdy oraz 2-letni pobyt w więzieniu.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

"Strzelają do mnie w nocy. Na pomoc!" "Strzelają do mnie w nocy. Na pomoc!"

Narkotykowe żniwa policjantów Narkotykowe żniwa policjantów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość10.04.2014 8:18

Nie mówcie tylko, że pijanego kierowcę wyciągnięto z będącej pod ochroną chatki.

Zaskoczony09.04.2014 15:27

W roli sprostowania. Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek wieczorem, a z dyżurnym rozmawiał właściciel nissana, który wezwał na miejsce policje. Kobieta była naocznym świadkiem całego zdarzenia. Jeśli coś już piszecie to proszę rzetelniej podchodzić do tych informacji.

Czcigodny ze szczytu09.04.2014 14:42

Jestem hardcorem