Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
30 kwietnia 2014

Zdradził się, bo zaczął uciekać przed policją

Zdradził się, bo zaczął uciekać przed policją
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

We wtorek w nocy, w ręce policjantów trafił 24-latek, który poszukiwany jest przez wymiar sprawiedliwości. Wpadł, bo rzucił się do ucieczki na widok radiowozu.

29 kwietnia około godziny 1:00 w nocy, patrol policyjny przejeżdżał wzdłuż ulicy Mazowieckiej. Chodnikiem szedł mężczyzna niosący w ręku piwo, który na widok policji wyrzucił je i rzucił się do ucieczki.

- Po krótkim pościgu uciekinier wpadł w ręce funkcjonariuszy. Mężczyzna został wylegitymowany, jednak podał nieprawdziwe dane osobowe. Kiedy już policjanci ustalili, jak naprawdę się nazywa, wyszedł na jaw powód jego ucieczki. Okazało się, że 24-latek poszukiwany jest przez wymiar sprawiedliwości - informuje jastrzębska policja.

Jastrzębianin ma odbyć karę 1,5 roku więzienia. Trafił już do zakładu karnego, gdzie odsiedzi wymierzoną mu wcześniej karę. Dodatkowo, w związku z zaśmiecaniem i podawaniem fałszywych danych, mężczyzna został ukarany mandatami.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość30.04.2014 23:02

piwo orężem policji w walce z przestępczością:D

Wkurzony30.04.2014 15:48

I kolejny typ na moim utrzymaniu. Nie mogą przebywać w więzieniu i opłacać swój pobyt ? Powinni. Powinni zarabiać na siebie a jeśli nie ma dla nich pracy lub sami nie znajdą to koszt siedzenia muszą zwrócić mnie i reszcie obywateli tego kraju. Ja już bokami robię, zarabiam coraz mniej a wciąż przestępcy chcą żyć za moje pieniądze.