Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
2 maja 2014

Pijany 57-latek prawie spalił swoje mieszkanie

Pijany 57-latek prawie spalił swoje mieszkanie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W czwartek wieczorem straż pożarna musiała interweniować w jednym z lokali mieszkalnych. Pijany mężczyzna zostawił garnek na włączonej kuchence. Agresywny mężczyzna wykrzykiwał, że jak będzie chciał to spali swoje mieszkanie.

1 maja przed godziną 22:00 strażacy wyjechali do pożaru. Pijany 57-latek pozostawił na włączonej kuchence garnek z potrawą, po czym poszedł spać. Aby móc ugasić pożar potrzebna była asysta policji, ponieważ lokator nie chciał wpuścić strażaków do mieszkanie.

- Jastrzębianin nie zamierzał odpuścić także wtedy, gdy na miejscu pojawili się mundurowi. Powołując się na znajomości, groził stróżom prawa zwolnieniem ich ze służby, twierdząc przy tym, że jak tylko będzie chciał, to i tak spali swoje mieszkanie - informuje policja.

Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 2 promile. Za stworzenie realnego zagrożenia pożarowego 57-latek został ukarany grzywną.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Tusio02.05.2014 20:24

To było na ulicy Pomorskiej :O

Gość02.05.2014 19:45

pewnie manhatan, no chyba ze przyjaźń

Gość02.05.2014 15:26

no i najważniejsze, że trawy nie chciał palić, tylko swoje mieszkanie:D

cukiero02.05.2014 14:01

Najważniejsze, ze normalny, legalny pijak, a nie jakiś ćpun, wielkie brawa.

sąsiedzi02.05.2014 12:32

Jak stary kacap chce się spalić, to niech to zrobi pod UM w ramach protestu. Mieszkańcy mu tego życzą z całego serca, przyjdziemy pokibicować.