Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
3 maja 2014

Jarmoc i Van de Voorde opuszczą JW

Jarmoc i Van de Voorde opuszczą JW
fot. Adrian Sawko

Są już pierwsze zmiany kadrowe w Jastrzębskim Węglu. Zespół pomarańczowych opuszczą Thomas Jarmoc i Simon Van de Vorde.

Zarówno Thomas Jarmoc jak i Simon Van de Voorde przyszli do Jastrzębia w sezonie 2013/2014. Pierwszy z nich grał na pozycji przyjmującego, drugi jako środkowy.

- Obydwu zawodnikom serdecznie dziękujemy za grę w pomarańczowych barwach i życzymy powodzenia w kolejnych etapach ich sportowych karier - pisze na swojej stronie Jastrzębski Węgiel.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Artur08.05.2014 19:16

To po co ta akademia talentów skoro i tak się sprowadza emerytów zza granicy na 1 góra 2 sezony?A młodzi z tej akademi grają w lidze ale w innych klubach...My ich szkolimy dla innych??

do bx08.05.2014 1:05

jak chodzi o dobrych polskich zawodników to mamy ze 3-4 dobrych libero, mamy dużo dobrych środkowych, ale jest bida z nędzą na rozegraniu (stary już Zagumny, stary Żygadło, potem długo, długo nic i ew. młody Drzyzga, jest bida na ataku - Wlazły i długo, długo nic, i na przyjęciu niewiele lepiej.

do bx08.05.2014 0:54

gadasz bzdury, zagraniczniaki są często tańsi od Polaków. Jest limit obcokrajowców, więc trzeba mieć kilku dobrych Polaków w składzie, a takich jest mało, więc najlepsi Polacy życzą sobie gigantycznych pieniędzy, większych niż dobrzy zawodnicy z zagranicy, koleżko, trochę się zorientuj, a potem wypisuj brednie.

Gość08.05.2014 0:51

Wlazły i Kubiak zagrali wiele genialnych meczów, no, ale Wlazły na dzień dzisiejszy jest od nich lepszy.

bx07.05.2014 13:32

Moim zdaniem, nie mam nic przeciwko gwiazdom z zagranicy którzy grają naprawdę dobrą siatkówkę, ale jestem przeciwny sprowadzaniu przeciętniaków z zagranicy, jeśli można na ich miejsce dać dobrych polskich zawodników, którzy by nawet tyle nie wzięli. Do lio, Leo Messi jest wychowankiem FC Barcelony, on zaczynał od szkółki w Barcelonie.

Do lio06.05.2014 16:21

Mistrza zdobyła drużyna która grała z większą wolą walki.U nich grał fenomenalnie Wlazły a dlaczego u nas nikt nie pociągnął drużyny np.Łasko czy obrażony Kubiak?

lio05.05.2014 10:27

do Gość
"mistrza zdobyła przeciętna drużyna, bez gwiazd". Mistrza zrobiła Skra, drużyna niestety o klase lepsza od Jastrzębia, z dwoma Argentyńczykamiw tym Uliarte-najlepszym rozgrywającym ligi, dwoma Francuzami, na ataku Wlazły - najlepszy atakujący ligi, na libero Zatorski - najlepszy libery ligi, na środu Kłos i Wrona, którzy będą podstawowymi reprezentacji.
Piszesz bzdury że wolisz widzieć naszych chłopaków przegrywających niz wygrywające gwiazdy. Po co Real kupił Portugalczyka Ronaldo, a barcelona Argenttyńczyka Messiego. Czy oni nie mają szkółek żeby grać tylko swoimi wychowankami?

Pokaż wszystkie opinie (13)