Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
EkoOkna
22 maja 2014

NPW i KNP razem w wyborach samorządowych?

NPW i KNP razem w wyborach samorządowych?
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Niezależne Porozumienie Wyborców i Kongres Nowej Prawicy związuję współpracę. Niewykluczone, że w trakcie tegorocznych wyborów samorządowych wystawią wspólną listę kandydatów. Główny cel? Odsunięcie od władzy elity politycznej.

Wspólna konferencja prasowa NPW i KNP odbyła się 22 maja. Wzięli w niej udział mecenas Sławomir Żmudziński (NPW) i Jakub Gruszka (KNP).

- Łączny nas pewna bliskość ideologiczna, która sprowadza się do pewnych tradycyjnych wartości. Widząc tą bliskość, podjęliśmy decyzję o współpracy - powiedział Sławomir Żmudziński.

Jeszcze nie wiadomo jaka będzie to forma współpracy. Możliwe jest, że NPW i KNP wystartują z jednej listy wyborczej. W programach wyborczych znajdą się punkty, które będą identyczna dla koalicjantów.

- Konieczna jest wymiana elit politycznych w naszym mieście. Jesienią należy odsunąć od władzy ekipę Wspólnoty Samorządowej i jastrzębskiego PiS-u, która naszym zdaniem w sposób szkodliwy zarządza miastem - mówi Sławomir Żmudziński.

Podczas konferencji prasowej, poruszony został również temat wyborów do Parlamentu Europejskiego. Jakub Gruszka z KNP, zaznaczył, że cieszy się z wysokiego poparcia Janusza Korwina-Mikke przez jastrzębian. - To nie będzie głos stracony - powiedział.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sławomir Żmudziński kandydatem na prezydenta Sławomir Żmudziński kandydatem na prezydenta

Radny Janusz Tarasiewicz dołączy do JAS Radny Janusz Tarasiewicz dołączy do JAS

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (49)
cynamon27.05.2014 23:32

do mieszkaniec - Myślę, że jesteś teraz radnym . Żeby nim zostać to wchodziłeś każdemu w 4 litery? Zapewne tak. Jeżeli nie ma się wykształcenia i znajomości przepisów w głowie to wówczas należy wchodzić w 4 litery. Zainteresowani posiadają wiedzę fachową i kulturę osobistą. Z zazdrości piszesz głupoty. Przestań kompromitować się! Popatrz na swoje buty i wyczyść je!!!

Maciek26.05.2014 15:21

Mieszkańcu nie produkuj się! Czy uważasz, iż powinni nauczyć się grać w szachy? Mecenas Żmudziński już wam włodarze kilkakrotnie udowodnił, że tworzycie buble prawne w postaci uchwał rady i zarządzeń prezydenta. Ogólnie mówiąc JESTEŚCIE DO NICZEGO!

Mieszkaniec25.05.2014 21:44

Czyż to nie każdy zacznie obiecywać przewroty w polityce? Nawet Ci dwaj powyżej? Pic na wodę, przed 16 listopada to będą chcieli wejść każdemu w 4 litery i obiecać tyle co nie obiecał nawet dziadek Donek T. :) Każdy chce się dostać na dobrą posadkę i ciągnąć kasę ;) Pozdrawiam :) Taka jest polityka

pomiidor25.05.2014 19:58

Należy bezwzględnie wykurzyć tych nieudaczników. Uważam, iż Mieszkańcy Osiedli winni iść głosować w wyborach samorządowych, które odbędą sie w listopadzie 2014 r. Mieszkańcy Sołectw zawsze licznie biorą udział w wyborach!

Gość25.05.2014 15:55

Bardzo dobry pomysł! Wiadomo, że Janecki i jego elita nie mogą się ostać!!!

banan25.05.2014 13:25

Bardzo dobrze, iż Pan Żmudziński pokazuje nam buble prawne włodarzy. Wiadomo, że prezydent Janecki, przewodniczący rady miasta Sławik i sekretarz miasta, który jest winien tego bałaganu dostają gęsiej skóry i czzkawki na hasło "Żmudziński". No cóz to były oczywiste fakty łamania prawa, a ludzie ww. za solidną pracę otrzymywali co misiąc wielkie wypłaty i dodatkowe nagrody!

Gość25.05.2014 9:12

Mecenas ŻMUDZIŃSKI to wspaniały prawnik o czym przekonali się miejscowi włodarze. Ich az tyle, A ON SAM potrafi bez przerwy pokazywać Mieszkańcom buble prawne tworzone przez prezydenta Janeckiego i radę miasta na czele ze Sławikiem - przygotowywanE przez naczelników, a sprawdzane przez adwokatów, pełniących rolę radcy prawnych w urzędzie!! Kiedy i jak on to robi? WIELKIE SŁOWA UZNANIA!

Pokaż wszystkie opinie (49)