Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
5 czerwca 2014

Skakał z kolegami w windzie. Straty to 600 zł

Skakał z kolegami w windzie. Straty to 600 zł
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

2 czerwca w jednym z bloków przy ulicy Wielkopolskiej 24-letni mieszkaniec naszego miasta dopuścił się zniszczenia mienia. Mężczyzna uszkodził windę, powodując straty na kilkaset złotych.

Zdarzenie miało miejsce w miniony poniedziałek, w godzinach wieczornych. 24-letni jastrzębianin jechał z kilkoma kolegami windą i w trakcie zaczął po niej skakać, powodując jej zatrzymanie.

- Kiedy mężczyzna zorientował się, że na skutek głupich żartów drzwi szybowe się zablokowały, postanowił otworzyć je siłą, w wyniku czego uległy one uszkodzeniu. Straty oszacowano łącznie na ponad 600 złotych - informuje policja.

24-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu, jednak odmówił składania wyjaśnień w tej sprawie. Według prawa grozi mu teraz kara nawet do 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Gość08.06.2014 7:46

Grześ, przed kamerami to się jeszcze popisują, bo juz zrozumieli, ze tak naprawdę kamery to tylko bezwartościowe gadżety.

Grześ05.06.2014 22:18

Szwendają się po klatkach i niszczą co popadnie, nawet kamery im nie straszne! A rodzice cieszą się, że mają mądre i grzeczne dzieci! Brak słów!!!

Maria05.06.2014 22:13

Idioctwo się szerzy....

Mieszkaniec05.06.2014 21:16

Powinien to solidnie odpracować czyszcząc wnętrza wind. Jeśli nie pracuje to rodzice zostaną ukarani za głupka. 24 lata to czas na powrót rozumu.

cukiero05.06.2014 20:21

no i bardzo słusznie, ze skakał, trzeba dbać o kondycję fizyczną. Lepiej skakać niż ćpać.

Czcigodny ze szczytu05.06.2014 16:13

Natura zaskakuje ostatnio. Takie prototypy się rodzą że aż zastanawiające czemu to ma służyć. eksperymenty genetyczne czy co ?

Gość05.06.2014 15:09

Nie zapłaci, bo okaże się, że rodzina biedna i z trudem wystarcza jej na opłacenie rachunków za telefony komórkowe, papierosy i piwo.

Pokaż wszystkie opinie (15)