Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
14 lipca 2014

Jastrzębski Węgiel z kolejnym wychowankiem

Jastrzębski Węgiel z kolejnym wychowankiem

Nowym zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla został Mateusz Kańczok. Pochodzący z Rybnika gracz urodził się 3 czerwca 1993 roku. Mierzy 204 cm, jego waga to 90 kg. Występuje na pozycji środkowego.

Sam zawodnik nie kryje zaskoczenia propozycją Jastrzębskiego Węgla. "Zwróciłem się do pana prezesa z zapytaniem, czy ewentualnie nie pomógł by mi w znalezieniu jakiegoś klubu. Miałem dobry poprzedni sezon, myślałem, że jest jakaś szansa. Ale kompletnie nie liczyłem na taką propozycję! Prezes powiedział mi, że jest opcja, bym trafił do pierwszego zespołu, że ją rozważa. Trochę nie wierzyłem na początku. Dla mnie to duże zaskoczenie, ale i spora szansa - mówi Mateusz Kańczok.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
kotek-płotek15.07.2014 21:19

Najlepsze w tym wszystkim jest fakt, że uboga JSW sponsoruje klub, a pracownicy nie mogą doprosić się podwyżek. Może w czasie takiego kryzysu, kiedy płaci się faktury po 120 dniach ktoś mądry obniżył by albo zawiesił ten sponsoring, a pieniądze przeznaczyłby na podwyżki dla swoich, bądź co bądź, pracowników, którzy otrzymują to całe towarzystwo wzajemnej adoracji ?

Gość15.07.2014 19:12

Najpierw karnety za kwoty z księżyca. A teraz -Kubiaka do Ankary a na wolne miejsca- siatkarzy z Młodej Ligi. To się nazywa interes.

zdzisłaf Wielki14.07.2014 12:22

będziesz nosił ręczniki, potrzebny jest ktoś taki w klubie